گزارش: کوجیما برای ساخت عنوانی ترسناک با یک خالق مانگای مشهور در مرحله‌ی مذاکره قرار دارد

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

بر اساس بیانیه‌های تازه‌ی آقای جونجی ایتو (Junji Ito) در رویداد Comic-Con 2020، مانگاکای مشهور که برای مانگاهای ترسناک مشهور است، وی با آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) همکاری خواهد کرد تا یک بازی ترسناک را توسعه دهند.

او در این باره توضیح داد:

من کارگردان بزرگ، کوجیما، را به خوبی می‌شناسم و ما برای توسعه‌ی یک عنوان ترسناک با یکدیگر صبحتی داشته‌ایم. او مرا به همکاری دعوت کرد اما هنوز وارد مرحله‌ی اصلی توسعه نشده‌ایم و جزئیاتی زیادی را نمی‌توانم به شما ارائه دهم.

متاسفانه اطلاعات بیشتری در این باره موجود نیست و ما نمی‌دانیم پروژه‌ی بعدی آقای کوجیما در چه ژانری قرار خواهد گرفت اما همان‌طور که اعلام شده بود، او برای طرح‌های مفهومی پروژه‌ی P.T نیز خواهان همکاری با آقای ایتو بوده است.

این روزها شایعه‌های گوناگونی در مورد سری Silent Hill به گوش می‌رسد. گزارش‌‌های اولیه به این نکته اشاره داشتند که سونی به دنبال همکاری با کونامی است و در نظر دارد با مشارکت کوجیما و کونامی یک نسخه‌ی جدید از این سری خلق کند اما بعداََ منابع داخلی مختلف اظهار داشتند که آقای کوجیما دیگر برروی سری Silent Hill کار نخواهد کرد و نسخه‌ی جدید این سری در ژاپن استودیو (Japan Studio) مراحل توسعه را طی می‌کند که در نهایت به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

هیدئو کوجیما مدتی پیش در مصاحبه‌ای با BAFTA، اعلام کرده بود که علاقه‌ دارد روزی یک بازی ترسناک بسازد و همین حالا هم ایده‌هایی در سر دارد. او در این مصاحبه اعلام کرد که به سادگی توسط فیلم‌ها و بازی‌ها وحشت‌زده می‌شود و به همین سبب، می‌تواند عنوان ترسناکی خلق کند که بسیاری را حقیقتا بترساند. کوجیما گفت:

من به سادگی وحشت‌زده می‌شوم، پس معتقدم می‌توانم عنوانی بسیار ترسناک‌تر از سایرین خلق کنم. من از تاریکی هم می‌ترسم و در تاریکی به ارواح و اشکال عجیب و غریب فکر می‌کنم، همانطور که اسپیلبرگ (Spielberg) و هیچکاک (Hitchcock) این طور بودند.

اخیراََ یک یوتیوبر با نام Moore’s Law is Dead که قبلاََ پیش‌بینی‌های درست زیادی داشته است و حتی بخش بزرگی از رویداد دیشب مایکروسافت را نیز به درستی پیش‌بینی کرده بود در ویدیویی جدید اعلام کرد سونی در ماه آگست (مرداد/شهریور) مراسمی دیگر را برگزار خواهد کرد. بر اساس صحبت‌های این منبع در رویداد مذکور شاهد بازگشت یک سری بزرگ خواهیم بود. خیلی از طرفداران حدس می‌زنند که منظور از یک سری بزرگ فرنچایز Silent Hill است اما دخالت کوجیما در این پروژه مشخص نیست و احتمالاََ آقای کوجیما برروی یک آی-پی جدید ترسناک کار می‌کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید