بخش چندنفره‌ی بازی Halo: Infinite بدون تاخیر عرضه می‌شود

۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، در جریان رویداد Xbox Games Showcase اولین تریلر از گیم‌پلی بازی Halo: Infinite به نمایش گذاشته شد. تریلر نمایش داده شده به بخش داستانی این بازی اختصاص داشت. ساعاتی پس از نمایش این ویدئو، شایعاتی در خصوص تاخیر در عرضه‌ی بخش چندنفره‌ی این بازی منتشر شد. اما استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

آقای برایان جرد (Brian Jarred)، مدیر بخش روابط عمومی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز، در پیامی توییتری شایعات تاخیر در عرضه‌ی بخش چندنفره‌ی بازی Halo: Infinite را تکذیب کرد. وی توضیحاتی زیادی را در خصوص این موضوع ارائه نداد و تنها اشاره کرد که شایعات مطرح شده حقیقت ندارند.

برخی از شایعات مطرح شده می‌گویند بازی Halo: Infinite یک عنوان سرویس‌محور است و در طول زمان گسترده‌تر خواهد شد. البته هنوز چیزی در این خصوص به صورت رسمی تایید نشده است. اما بدون شک بخش چندنفره همواره جزو قسمت‌های مهم سری بازی‌های Halo بوده‌اند. انتظار می‌رود پیش از عرضه‌ی رسمی Halo: Infinite، نمایشی از بخش چندنفره‌ی این بازی را شاهد باشیم.

بازی Halo: Infinite در تعطیلات پایان سال جاری میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که طبق اطلاعات ارائه شده، نمایش اخیر گیم‌پلی این بازی برروی یک رایانه‌ی شخصی اجرا شده بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید