گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Spacebase Startopia مشخص شد

۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

سازندگان Spacebase Startopia که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن برروی پلتفرم‌های مختلف را تعیین کردند. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

عناوین شبیه‌سازی را می‌توان از محبوب‌ترین دسته‌های دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. پیش‌بینی می‌شود که Spacebase Startopia نیز یکی از همین بازی‌ها باشد. در این بازی شما باید کنترل شخصیت‌های عجیب و مختلفی را به عهده گرفته و در یک ایستگاه فضایی مشغول به فعالیت شوید. سبک بازی به گونه‌ای است که علاقه‌مندان به آثار ذکر شده از آن لذت خواهند برد. گفتنی است که دو استودیوی ریلم‌فورج (Realmforge) و کالیپسو مدیا (Kalypso Media) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

طبق مصاحبه‌های اخیر تیم سازنده، آگاه شدیم که Spacebase Startopia در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۹ (۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. ضمنا نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی نیز در راه است که در سال ۲۰۲۱ به دست دارندگان این کنسول می‌رسد. افرادی که اقدام به پیش خرید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی کنند، به‌زودی قادر به تجربه‌ی بتای آن خواهند بود. در این نسخه می‌توانید به بخش‌هایی از بازی اصلی شامل سه نقشه، دو ماموریت و یک حالت تک‌نفره دسترسی داشته باشید. بد نیست بدانید که Spacebase Startopia از دو زبان انگلیسی و آلمانی پشتیبانی می‌کند.

همان‌‌طور که در بالا گفته شد، امروز ویدئویی از این عنوان منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Spacebase Startopia، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید