اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد

۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

روز گذشته و در جریان مراسم Xbox Games Showcase، پس از مدت‌ها سرانجام تریلر معرفی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد. حال به‌تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 همانند نسخه‌های پیشین، در مناطق اطراف نیروگاه چرنوبیل و محیط‌های بزرگ جهان باز آخرالزمانی و در اتمسفری منحصربه‌فرد دنبال می‌شود. استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) برای توسعه‌ی این بازی از موتور Unreal Engine 4 استفاده کرده است. تریلر نمایش داده شده در رویداد Xbox Games Showcase به صورت in-Engine بوده و مسلماً کیفیت نهایی این عنوان را نمایش نمی‌دهد. این بازی قصد دارد یک داستان حماسی و غیرخطی را به بازی‌بازان ارائه دهد. انتخاب‌ها و تصمیمات بازی‌بازان برروی جهان بازی تاثیرگذار است و عواقب مختلفی را در پی خواهد داشت.

علاوه بر این موارد، استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد استفاده از موشن کپچر و قابلیت photogrammetry را در این بازی تایید کرده است. با این حال، سازندگان هنوز پشتیبانی این بازی از تکنولوژی رهگیری پرتو (Ray Tracing) را تایید نکرده‌اند.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌ اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید. در ادامه نیز شما را به تماشای جدیدترین تصاویر منتشر شده از این بازی دعوت می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید