گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان Shadow of Damned با همکاری SONY در حال ساخت یک IP جدید

۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۲

Massimo Guariniکارگردان خوش ذوق بازی Shadow of Damned میباشد که توانست بازی قابل قبولی راه عرضه کند که به همگان توانایی خویش را ثابت کند.

اما امروز Massimo Guarini لباس دیگری بر تن کرده و از شرکت قبلی خود جدا و به SCEA پیوسته و قصد ایجاد یک ای پی جدید را دارد.این کارگردان اعلام کرده است که شرکت سونی میتواند بهترین شرکتی باشد که استدیو Ovosonico با ان همکاری کرده باشد.

این کارگردان قبل از این بر روی عنوان هایی همچون Shadow of Damned,Naruto: Rise of a Ninja کار کرده است و بر روی ساخت فرنچایز های Rainbow و Splinter Cell اثر فراوانی داشته است.

اقای Michael Denny،یکی از سران سونی در مصاحبه ای اعلام کرد:

کار کردن با کسانی مثل Massimo Guarini که ذهن خلاقی دارند باعث میشود که عنوان های سونی بهتر از قبل شود و ثابت کند که بهترین انحصاری های دنیا برای سونی میباشد و کار کردن با این کارگردانان بزرگ نتیجه اش یک چیز خاص است.

همچنین درباره ی استدیوی Ovosonico گفت:

این اولین شرکتی  در ایتالیا میباشد که با ان در حال همکاری هستیم و ما ایمان راسخی داریم که کار ما با این شرکت یک نتیجه ی قابل قبولی دارد و ما معتقدیم که هواداران به وجد خواهند امد.

با توجه به وضعیت موجود اقای Massimo Guarini در حال کار بر روی IP جدید میباشد و به احتمال زیاد برای نسل اینده ان را منتشر میکند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید