تریلر جدید بازی A Total War Saga: Troy به بررسی جزئیات بخش داستانی آن می‌پردازد

۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

بازی‌بازان و علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک سری Total War همواره در طول نبرد‌های حماسی و سهمگین خود به مکان‌ها و سرزمین‌های زیادی سفر کرده‌اند و با جنگ‌های تاریخی زیادی همراه شده‌اند. برخی از این جنگ‌ها برگرفته از وقایع تاریخی بوده و برخی دیگر به صورت داستان‌ها و سناریو‌های ساخته شده توسط استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) برای بازی‌بازان نمایش داده شدند.

حال به نظر می‌رسد آخرین نسخه از این سری محبوب یعنی بازی A Total War Saga: Troy نیز قصد دارد وقایع و مبارزاتی به صورت ترکیبی از وقایع تاریخی و خیالی را برای علاقه‌مندان به نبرد‌های Trojan War فراهم آورد. سربازانی که در بازی حضور دارند برخی به صورت واقعی بازسازی شده و برخی دیگر ممکن است شبیه نیروهای شبه اساطیری که قبلا در داستان‌ها و آثار تاریخی و جنگی مشاهده کرده‌ایم، ظاهر شوند. حال به تازگی استودیوی کریتیو اسمبلی تریلری از بازی A Total War Saga: Troy منتشر کرده است که به جزئیات مختلف داستانی و یک مکانیسم جدید آن می‌پردازد.

طبق اطلاعاتی که استودیوی کریتیو اسمبلی در مورد این ویدئو منتشر کرد، مشخص می‌شود که این تریلر به بخش داستانی Menelaus پادشاه اسپارتا که در جنگ‌های Trojan نقش کلیدی ایفا کرد، می‌پردازد. در حالی که ممکن است شما در ذهن خود به صورت کلیشه‌ای تصوری جنگجو و تشنه‌ی خون از ارتش اسپارتا داشته باشید اما جالب است بدانید که Menelaus استراتژی کاملا متفاوتی را در پیش می‌گرفت و کشورگشایی و نبرد‌های خود را بیشتر از طریق دیپلماسی و زیرکی خود با همکاری متحدانش با موفقیت پیش می‌برد. همچنین در این ویدئوی جدید مکانیسم جدید بازی تحت عنوان Divine Will نشان داده می‌شود. با استفاده از این مکانیسم شما می‌توانید پیرو یک خدای باستانی شوید و در خدمت او جنگ‌هایی را انجام دهید تا در مواقع مورد نیازتان از کمک و امداد وی بهره‌مند شده و در قسمت‌هایی به مانند مدیریت منابع به کمکتان بیایند.

بازی استراتژیک A Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۳ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این بازی تا ۲۴ ساعت پس از عرضه به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) قرار خواهد گرفت. شما در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر جدید این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید