سخت‌افزار مورد نیاز بازی A Total War Saga: Troy اعلام شد

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی A Total War Saga: TROY، شرکت سگا (SEGA) و استودیوی کرییتیو اسمبلی (Creative Assembly)، ناشر و توسعه دهنده‌ی بازی، از حداقل سخت‌افزار مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای این عنوان رونمایی کرده‌اند.

همان‌طور که از نام بازی نیز پیدا است، جدیدترین نسخه از سری A Total War Saga داستان نبرد تروآ در یونان باستان را روایت خواهد کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، برای تجربه‌ی این بازی حداقل به یک پردازنده‌ی Intel Core 2 Duo یا AMD Athlon II X3 455 به همراه ۴ گیگابات حافظه‌ی رم نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، داشتن یک کارت گرافیک Nvidia GTX 460، AMD Radeon HD 5770 و یا Intel UHD Graphics 620 برای تجربه‌ی این عنوان ضروری خواهد بود.

اگر دوست دارید این بازی را با حداکثر کیفیت تجربه کنید، شرکت سگا استفاده از یک پردازنده‌ی Intel i5-6600 یا AMD Ryzen 5 2600X به همراه ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم را به کاربران توصیه کرده است. در بخش کارت گرافیکی سیستم پیشنهادی، ناشر بازی از Nvidia GTX 970 و یا یک AMD Radeon R9 270X نام برده است.

البته شرکت سگا هنوز جزییات دقیق تنظیمات گرافیکی، رزولوشن و نرخ فریم مربوط به حداقل سیستم مورد نیاز و یا سیستم پیشنهادی را منتشر نکرده است. بازی A Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مرداد ماه سال جاری(۱۳ آگست سال ۲۰۲۰ میلادی) از طریق فروشگاه اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید