بازپس‌گیری سرزمین قدیمی | نقدها و نمرات بازی Demon`s Rise – War for the Deep

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی Demon`s Rise – War for the Deep برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ می‌گذرد. در همین راستا، به تازگی نقدها و نمرات بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که برای مشاهده‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

Demon`s Rise – War for the Deep عنوانی در سبک استراتژی محور است که در آن باید در قالب شخصیت‌های مختلف، وارد مناطق باستانی شده و مزدوران، جادوگران و هیولاها را شکست دهید. هدف شما این است که ضمن تبدیل شدن به یک قهرمان، سرزمینی که در آن به دنیا آمده‌اید را از دشمن پس بگیرید. یکی از نکات اصلی بازی، شیوه‌ی انتخاب‌هایتان است که حتما باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. در جریان بازی نیز آیتم‌ها و تجهیزات خوبی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا راه پیروزی برایتان آسان‌تر شود. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، این اثر را حداقل برای یک بار تجربه کنید.

وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Demon`s Rise – War for the Deep به صورت همزمان به عهده‌ی استودیوی سیلسیا گیمز (Silesia Games) بوده است. گفتنی است که این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در جریان هستید، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Demon`s Rise – War for the Deep منتشر کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

GameGrin 6/10

Demon`s Rise – War for the Deep یک بازی نسبتا جالب با مفاهیم منحصربه‌فرد زیادی است. با این وجود، ایرادات عجیب فراوانی در بازی و خصوصا نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن وجود دارد که پیشروی را برای بازی‌بازان دشوار می‌کند.

DIGITALLY DOWNLOADED.net 5/10

اگر سازندگان در طراحی Demon`s Rise – War for the Deep دقت بیشتری به خرج می‌دادند، می‌توانستیم آن را عنوان شایسته‌ای بنامیم. سبک این بازی در میان بازی‌بازان بسیار محبوب است، اما عنوان ذکر شده نتوانست انتظارات آن‌ها را به خوبی برآورده کند. داستان بازی نیز چندان تعریفی ندارد و هیچ اثری از خلاقیت در آن دیده نمی‌شود.

STARBIT 5/10

برخی ویژگی‌های Demon`s Rise – War for the Deep نظیر شیوه‌ی مبارزات و تنوع شخصیت‌ها بسیار جالب توجه هستند. با این وجود، گرافیک ضعیف و غیر قابل تحمل و همچنین بارگذاری‌های طولانی سبب اذیت شدن بازی‌بازان می‌شود. برخی قسمت‌ها در این بازی نیز هیچ ربطی به بخش اصلی ندارند.

GameSpace 4/10

سیلسیا گیمز سعی کرد تا بازی مناسبی را به بازی‌بازان ارائه کند؛ غافل از این که شاید تنها عده‌ای از دوست داران سبک استراتژی از آن استقبال کنند. متاسفانه Demon`s Rise – War for the Deep به هیچ وجه یک بازی فانتزی و به یاد ماندنی نیست و شخصیت‌ها در آن بسیار کند عمل می‌کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید