گیفت کارت
گیفت کارت

اولین تریلر از به‌روزرسان ۵٫۳ بازی Final Fantasy 14 منتشر شد

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز اولین تریلر از به‌روزرسان بعدی بازی Final Fantasy 14 را با هواداران به اشتراک گذاشته است. این به‌روزرسان که Reflections in Crystal نام دارد، به دلیل مشکلات ناشی از گسترش ویروس کرونا با تاخیر و در ماه آگوست عرضه خواهد شد.

این به‌روزرسان محتوای جدیدی همچون یک سیاه‌چاله، The Heroes Gauntlet و یک Mystery Trial که مهارت‌های بازی‌بازان را بیشتر از گذشته به چالش می‌کشد را در اختیار هواداران قرار خواهد داد. به‌روزرسان Reflections in Crystal بازی‌بازان را به یک Raid جدید در قلب Puppet’s Bunker خواهد فرستاد تا با Komra روبه‌رو شوند. علاوه بر این، یک ماموریت جدید مربوط به Resistance Weapon با نام Save the Queen: Blades of Gunnhildr نیز به بازی اضافه خواهد شد.

البته این تمامی محتوای به‌روزرسان ۵٫۳ بازی نخواهد بود. در کنار اضافه شدن یک میدان مبارزه‌ی جدید، حال پس از شکست Ruby Weapon بازی‌بازان حالا باید ماموریت‌های داستانی The Sorrow of Werlyt را دنبال کرده و به پروژه‌ی WEAPON خاتمه دهند.

شما می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از به‌روزرسان Reflections in Crystal را در ادامه مشاهده کنید. این به‌روزرسان در تاریخ  ۲۱ مرداد ماه سال جاری (۱۱ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید