اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شد

۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

بازی Halo Infinite یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال محسوب می‌شود که در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. به‌تازگی یک منبع آگاه، اطلاعات جدید و مختلفی را از این بازی منتشر کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

همان‌طور اطلاع دارید، فردا و در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، رویداد بازی‌های اکس‌باکس برگزار خواهد شد و شاهد نمایش برخی از عناوین انحصاری مایکروسافت خواهیم بود. در بخشی از این رویداد قرار است تریلر از گیم‌پلی بازی Halo Infinite نمایش داده شود. البته در این رویداد بخش داستانی این بازی به نمایش درخواهد آمد و احتمالاً خبری نمایش از بخش چندنفره نیست. در همین حال، به‌تازگی کاربر شناخته شده‌ی Klobrille اطلاعات جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته است.

Klobrille در انجمن Resetera توضیح داد اطلاعاتی که پیش‌تر در مورد مکانیزم‌های بازی Halo Infinite منتشر شده بودند، همگی اشتباه هستند. وی در ادامه اطلاعاتی از گیم‌پلی این عنوان را به اشتراک گذاشت.

اطلاعات فاش شده نادرست هستند. تا جایی که من اطلاع دارم، استفاده از قلاب برای آویزان شدن در بازی وجود دارد؛ اما این وسیله مانند آنچه در Halo 3 دیده‌ایم، یکی از تجهیزات جانبی در بازی محسوب می‌شود. در مورد این موضوع که در بخش داستانی بازی چگونه از قلاب استفاده می‌شود و چه کاربردهایی دارد، هیچ ایده‌ای ندارم.

اگر استفاده از این قلاب در بخش داستانی امکان‌پذیر نباشد، احتمالاً آن را در نمایش فردا مشاهده نخواهیم کرد.  با این حال، وجود چنین تجهیزات جانبی در بازی می‌تواند جذابیت گیم‌پلی را بالا ببرد. این طور به‌نظر می‌رسد که گیم‌پلی Halo Infinite شباهت‌های بسیاری به بازی Halo 3 خواهد داشت. البته با این تفاوت که قدرت‌های بیشتری به بازی اضافه شده‌اند و نیز سرعت گیم‌پلی آن افزایش پیدا کرده است.

Klobrille در بخش دیگری از توضیحات خود گفت:

 بخش Arena در بازی Halo Infinite ریشه‌های کلاسیک بازگشته و در هر نقشه می‌توانید از سلاح‌ها و تجهیزات قدرتمند استفاده کنید. تعداد زیادی از قدرت‌های جالب در بازی وجود دارند که تکمیل کننده‌ی گیم‌پلی سندباکس آن خواهند بود.

طبق گفته‌ی Klobrille، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) در این بازی به دنبال خلق تجربه‌های جدید بوده است. وی در این خصوص گفت:

من فکر می‌کنم مردم به سرعت متوجه خواهند شد که در بازی Halo Infinite هیچ چیزی ثابت و قطعی نیست. این بازی احتمالاً بیشترین تعداد بازی‌باز را در مجموعه‌ی Halo خواهد داشت. فرصت‌های زیادی برای تجربه موارد جدید و گزینه‌های مختلف وجود دارد.

تیم توسعه‌دهنده در حال ساخت سیستم‌هایی است که باعث پویایی و تنوع در بخش چندنفره و Arena می‌شوند. همچنین گزینه‌های مختلفی که از طریق حالت Forge در اختیار بازی‌بازان  قرار داده می‌شوند، این تنوع را افزایش نیز می‌دهند.

بازی Halo Infinite در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید