بازی Crown Trick امسال در دسترس قرار می‌گیرد

۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

استودیوی تیم ۱۷ (Team 17) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی Crown Trick قرار است امسال در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. همچنین این استودیو به انتشار تریلری از بازی ذکر شده پرداخته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Crown Trick از سری عناوین استراتژی محور است که در آن قادر هستید تا کنترل کاراکترهای مختلفی را به دست گرفته و در قالب حالت‌های جالب، به رقابت‌های نفس‌گیری با دشمنان بپردازید. از نکان مثبت این بازی هم باید به تنوع بالای سلاح‌ها، مهارت‌ها و برخی آیتم‌ها اشاره کرد که بدون شک سرگرم شدن بازی‌بازان را در پی خواهد داشت. قابل ذکر است که دو استودیوی نکست (NExT) و تیم ۱۷ به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بازی Crown Trick اواخر امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. ضمنا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی نیز در راه است، اما احتمالا تیم ۱۷ انتشار آن را برعهده نخواهد داشت. هنوز جزئیات دیگری از این بازی مانند تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان باشیم. در پایان می‌توانید تریلر جدید Crown Trick را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید