بازی مبارزه‌ای Fantasy Strike رایگان شد

۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بازی مبارزه‌ای Fantasy Strike در سال ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. استودیوی سازنده امروز اعلام کرده است که این بازی از این پس به صورت رایگان در اختیار کاربران این پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

با رایگان شدن بازی Fantasy Strike، کسانی که در گذشته این بازی را خریداری کرده بودند یک Founder’s Pack شامل تمامی محتوای مربوط به Core Pack بازی به همراه ۶۰ رنگ جدید برای ظاهر و لباس شخصیت‌ها را دریافت خواهند کرد. Core Pack بازی در حال حاضر با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار و Collector’s Pack بازی با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار قابل خریداری است.

هم‌زمان با رایگان شدن بازی Fantasy Strike، تیم سازنده دو شخصیت جدید با نام‌های Sirus Quince و General Onimaru، تعداد زیادی آیتم تزئینی و همچنین انیمیشن‌های جدید برای تمامی شخصیت‌ها را به بازی اضافه کرده است. در کنار این موضوع، یک سرویس اشتراکی جدید با نام فانتزی پلاس (Fantasy+) نیز برای بازی معرفی شده است. کارگردان بازی در یک کنفرانس خبری بیان کرده است:

ما مدت‌ها بدون استراحت تلاش کردیم تا راهی پیدا کنیم تا در کنار محافظت از اصالت بخش رقابتی بازی Fantasy Strike که طرفداران ما عاشق آن هستند، بتوانیم بازی را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهیم. ما باور داریم با رایگان شدن بازی موانع پیش روی کسانی که به دنبال رقابت با دیگران هستند از بین رفته و محتوای کافی برای کسانی که به دنبال ویژگی‌های بیشتر و یا حمایت از ما هستند نیز در نظر گرفته شده است.

تیم سازنده اطلاعات زیر را در خصوص نسخه‌ی رایگان بازی در اختیار هواداران قرار داده است:

به صورت رایگان در نقش تمامی شخصیت‌ها بازی کنید:

برای اولین بار در بازی‌های مبارزه‌ای رایگان، Fantasy Strike به کاربران این امکان را می‌دهد تا از همان ابتدا به تمامی شخصیت‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشند و نیازی به انجام هیچ کار خاصی برای آزاد کردن شخصیت‌های جدید وجود نخواهد داشت. این موضوع شامل دو شخصیت جدید بازی یعنی Sirus Quince و General Onimaru که هر یک مکانیک‌های تازه‌ای را به بازی اضافه کرده‌اند نیز می‌شود. Quince می‌تواند با ایجاد یک Illusion از خود رقیب را گیج کرده و برای مدتی محدود آن‌ها را واقعی کند. در مقابل Onimaru از تکنیک‌های قدرتمند شمشیر استفاده می‌کند که در شرایط مناسب امکان متوقف کردن آن‌ها وجود نخواهد داشت.

بخش‌های Practice Mode، مبارزه در مقابل هوش مصنوعی و چالش‌های روزانه رایگان خواهند بود:

تمامی کاربران بازی Fantasy Strike می‌توانند به صورت آنلاین در بخش عادی و رقابتی بازی شرکت کنند. علاوه بر این، بخش‌های بخش‌های Practice Mode، مبارزه در مقابل هوش مصنوعی و چالش‌های روزانه نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کسانی که به دنبال محتوای بیشتر هستند می‌توانند با تهیه‌ی Core Pack به بخش‌های بازی آفلاین در مقابل دوستان، بازی آنلاین در مقابل دوستان، حالت Boss Rush، حالت Survival و حالت آرکید دسترسی پیدا کنند.

سرویس اشتراکی فانتزی پلاس

فانتزی پلاس یک سرویس اشتراکی اختیاری جدید است که میزان XP دریافتی شما را دو برابر کرده، ظاهر Master را برای شخصیت‌های سطح ۲۰ آزاد کرده و بخش جدید Replay Theater را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این بخش، کاربران می‌توانند مسابقات خود را بازبینی کرده، مسابقات مربوط به شخصیت‌ها و سطح مهارت مورد نظر خود را جست و جو کرده و به تماشای تعداد بی‌شماری از مسابقات در Ranked TV و Friend TV بپردازند. سرویس اشتراکی فانتزی پلاس به صورت ۱، ۶ و ۱۲ ماهه و باقیمت ۴٫۹۹ دلار، ۲۴٫۹۹ دلار و ۳۹٫۹۹ دلار قابل خریداری خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید