دیدار با مردگان | نقدها و نمرات بازی Necrobarista

۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Necrobarista به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفته است. در همین راستا، نقدها و نمرات این بازی در دسترس قرار گرفته‌اند که برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Necrobarista را باید عنوانی در سبک اکشن دانست که اتفاقات عجیب و داستان جالب آن احتمالا باعث سرگرم شدن بازی‌بازان خواهد شد. این بازی داستان یک دختر را روایت می‌کند که در کافه‌ای مشهور مشغول به کار است. او در یکی از شب‌ها متوجه می‌شود که تمام افراد مرده‌ی آن منطقه زنده شده‌اند و فرصت زندگی دوباره به آن‌ها داده شده است. سپس اتفاقات هیجان‌انگیز بسیاری رقم می‌خورد که جریان زندگی وی را تغییر خواهد داد. پس اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، توصیه می‌کنیم Necrobarista را از دست ندهید.

بازی Necrobarista به صورت همزمان توسط استودیوی روت ۵۹ (Route 59) ساخته و منتشر شده است. این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌ها و مراحل آن باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی منتشر کرده‌اند که بد نیست در ادامه مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

Player2 9.1/10

بدون شک Necrobarista را می‌توان برترین بازی شرکت روت ۵۹ دانست. در گیم‌پلی این بازی، آثار هنری بسیاری به چشم می‌خورد که می‌تواند برای هر بازی‌بازی جذاب باشد. موفقیت این عنوان ما را مشتاق کرد که بازی‌های آینده‌ی این شرکت را پیگیری کنیم.

Gaming Trend 9/10

اگر از دوست داران این بازی شوید و وقت کافی برای شنیدن موسیقی‌های آن صرف نکنید، پشیمان خواهید شد. تمام موسیقی‌های این بازی لذت‌بخش و شنیدنی هستند و حس عجیبی را به انسان منتقل می‌کنند. قطعا بهترین نکته‌ی این بازی را هم می‌توان همین دانست.

gamer escape 9/10

Necrobarista یک تجربه‌ی ساده و در عین حال شگفت انگیز است. می‌توانید با داستان خوب آن سرگرم شوید و لحظات فوق‌العاده‌ای را به ارمغان آورید. طراحی شخصیت‌های بازی به جز چند تا از آن‌ها بسیار عالی صورت گرفته و همه چیز دست به دست هم داده است تا شاهد یک بازی اکشن مهیج باشیم.

PC Invasion 8.5/10

شاید Necrobarista مطابق سلیقه‌ی همه‌ی بازی‌بازان نباشد، اما آن را می‌توان یک عنوان رمان‌گونه‌ی بسیار جذاب دانست که قطعا باعث سرگرمی بسیاری از افراد خواهد شد.

Hardcore Gamer 8/10

با وجود چند مشکل در Necrobarista، این بازی را باید اثری بسیار جالب با شخصیت‌ها و داستان عالی دانست. مطمئنا نخستین ویژگی مثبت این بازی، داستان خلاقانه‌ی آن است که نمونه‌ی آن را در کمتر عنوانی شاهد هستیم.

GAMESPOT 7/10

همه چیز در گیم‌پلی بازی Necrobarista رضایت‌بخش نیست و شاهد مشکلات عجیبی درون آن هستیم. با این وجود، این بازی داستانی پر از لحظات تلخ و شیرین را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد و تجربه‌ی آن را برای یک بار به طرفداران سبک اکشن پیشنهاد می‌کنیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید