نسخه‌ی جدید Call of Duty احتمالاً Call of Duty: Black Ops CIA نام دارد + اطلاعات بیشتر

۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش شرکت اکتیویژن (Activision) یک دموی مرموز به نام The Red Door را برروی فروشگاه اکس‌باکس وان منتشر کرد. از آن جایی که عده‌ی زیادی معتقد بودند که این دمو با نسخه‌ی جدید سری Call of Duty ارتباط دارد، کاربران تلاش کردند تا این دمو را برروی دستگاه خود دانلود کرده و آن را بررسی کنند. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که تعدادی از بازی‌بازان بالاخره موفق به انجام این کار شده‌اند.

با این‌که ظاهراً برای دانلود دموی The Red Door به کلید خاصی نیاز دارد، اما تعدادی از کاربران موفق شده‌اند این دمو را برروی کنسول خود نصب و حتی اجرا کنند. اول از هر چیز، لازم به ذکر است که بالافاصله پس از نصب این دمو برروی اکس‌باکس وان، نام آن به Call of Duty: Black Ops CIA تغییر پیدا می‌کند. از طرف دیگر، بازی‌بازان با اجرای دمو با تصویر اصلی و عنوان Call of Duty: Black Ops مواجه شده‌اند. البته باید به اطلاعتان برسانیم که اجرای بازی تنها به نشان دادم نام و عنوان آن منجر شده و به بازی‌بازان اجازه نمی‌دهد جلوتر بروند.

علاوه بر نام بازی، کاربران با بررسی کد منبع The Red Door نیز اطلاعات جالبی را در مورد مکان‌ها و نقشه‌های بخش کمپین و چندنفره به دست آورده‌اند. با توجه به توییت کاربری به نام ProtoWarehouse، نسخه‌ی جدید سری Call of Duty شامل مکان‌هایی مانند ویتنام، نیکاراگوئه، روسیه و آلمان می‌شود. همچنین بد نیست بدانید که در کد‌های بازی به حالت Co-Op بخش Zombie و برخی تغییرات در نظر گرفته شده برای عنوان رایگان Warzone نیز اشاره شده‌ است:

ger_stakeout

nam_armada

nam_prisoner

nic_revolution

rus_amerika

rus_duga

rus_kgb

rus_siege

rus_yamantau

(sidemission) tundra

(sidemission) takedown

takedown

با این‌که اکتیویژن در گذشته معمولاً نسخه‌های جدید Call of Duty را در ماه‌های ژوئن یا مه معرفی می‌کرد، اما امسال وضعیت جهان عادی نیست و هنوز هم بازی جدید مجموعه معرفی نشده است. حال باید دید که بالاخره در چه تاریخی شاهد رونمایی از ساخته‌ی جدید استودیوی تری‌آرک (Treyarch Studios) خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ به نظر شما اکتیویژن این بازی را در رویداد عناوین اکس‌باکس سری اکس نشان خواهد داد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید