بازی EA Sports NHL 21 در ماه اکتبر ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به تازگی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در یک خبر رسمی اعلام نمود که بر خلاف سال‌های گذشته که سری بازی‌های ورزشی EA Sports NHL در ماه سپتامبر عرضه می‌شدند، نسخه‌ی جدید این سری یعنی EA Sports NHL 21 در ماه اکتبر سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این شرکت در این اعلامیه در مورد فشارهای کاری ناشی از دورکاری از خانه صحبت کرد و از آن به عنوان یکی از دلایل اصلی تغییر زمان عرضه‌ی بازی نام برد. الکترونیک آرتس اظهار داشت که با وجود پیشرفت‌ها و بهبود‌های زیاد این نسخه از سری EA Sports NHL، تیم توسعه‌دهنده به زمان بیشتری برای رفع مشکلات و پولیش بخش‌های مختلف آن نیاز دارد.

شرکت الکترونیک آرتس در مورد بازی EA Sports NHL 21 افزود:

ما می‌دانیم که برخی از شما از شنیدن خبر تاخیر چند هفته‌ای عرضه‌ی بازی EA Sports NHL 21 ناراحت خواهید شد اما باید بدانید که تیم توسعه‌دهنده قصد ارائه‌ی یک تجربه‌ی جدید و منحصر به فرد را دارد که بدون شک ارزش انتظار بیشتر را خواهد داشت. همچنین باید بدانید که عنوان EA Sports NHL 21 یک بازی بین‌نسلی به شمار می‌آید و خبری از عرضه‌ی یک نسخه‌ی مخصوص برای نسل نهم و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نخواهد بود. به همین سبب ما تصمیم گرفتیم هزینه‌ی توسعه‌ی بازی برای نسل بعد را صرف ایجاد مکانیسم‌های جدید و پیشرفت ‌بخش‌های مختلف درون بازی نماییم.

همچنین شرکت الکترونیک آرتس اعلام نمود که در ماه آگست سال جاری میلادی نمایشی کامل از بازی EA Sports NHL 21 را تقدیم هواداران خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید