گیفت کارت
گیفت کارت

شوتر کم‌ رمق | نقدها و نمرات بازی Sisters Royale: Five Sisters Under Fire

۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

بازی Sisters Royale: Five Sisters Under Fire به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، نقدها و نمرات این بازی عرضه شده است که بد نیست در ادامه مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

Sisters Royale: Five Sisters Under Fire را باید عنوانی اکشن و شوتر دانست که در آن پنج خواهر قدرتمند قصد دارند تا شهر را از شر شیاطین پاک‌سازی کنند. هر یک از آن‌ها جت و سلاح مخصوص به خود را دارند که می‌توانید به انتخابشان پرداخته و انتقام سختی از دشمنانتان بگیرید. معماهای بسیاری نیز در بازی وجود دارند تا موجب سرگرمی بازی‌بازان شوند. همچنین قابلیت شخصی‌سازی هر یک از کاراکترها و آیتم‌ها برای افراد فراهم است. بنابراین اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Sisters Royale: Five Sisters Under Fire را حداقل برای یک بار امتحان کنید.

بازی Sisters Royale: Five Sisters Under Fire توسط دو استودیوی آلفا سیستم (Alfa System) و کروس ورلدواید (Chorus Worldwide) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی مراحل و حالت‌ها را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین سایت‌های مرتبط با بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Sisters Royale: Five Sisters Under Fire در دسترس قرار داده‌اند که برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

GameGrin 8/10

Sisters Royale: Five Sisters Under Fire دارای یک محیط جذاب است و این بازی در مجموع ارزش چند بار تکرار را دارد. این عنوان تقریبا برای دوست داران سبک شوتر مناسب است و ما آن را توصیه می‌کنیم.

Xbox Tavern 7.6/10

فضای بامزه و دوست داشتنی بازی Sisters Royale: Five Sisters Under Fire را نباید نادیده گرفت که بدون شک بازی‌بازان را درگیر خواهد کرد. این بازی ما را به یاد عناوین قدیمی می‌اندازد؛ هر چند که به اندازه‌ی آن‌ها اعتیادآور نخواهد بود. به هر حال این بازی را می‌توان پرچم‌دار خوبی برای عناوین تیراندازی دانست.

Xbox Addict 6.7/10

Sisters Royale: Five Sisters Under Fire معماهای چالش‌برانگیز زیادی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد که نباید به راحتی از آن‌ها عبور کرد. با این حال، برای به اتمام رساندن این بازی نیاز به صرف زمان زیادی ندارید. علاوه بر آن، با طی کردن مراحل بازی و پیشروی در آن، پیشرفتی مشاهده نمی‌کنید و خیلی از نکات تکراری می‌شوند. در مجموع Sisters Royale: Five Sisters Under Fire برای گذراندن چند ساعت می‌تواند عنوان سرگرم کننده‌ای باشد.

TheXboxHub 5/10

Sisters Royale: Five Sisters Under Fire را می‌توان عنوان متوسط رو به پایینی دانست که بدون شک بسیاری از بازی‌بازان پس از صرف چند دقیقه، آن را کنار خواهند گذاشت.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید