تاریخ انتشار بازی I Am Dead مشخص شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

تیم سازنده‌ی I Am Dead که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین ویدئویی از گیم‌پلی این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

I Am Dead عنوانی در سبک پازلی و ماجراجویی است که در آن باید کنترل شخصی به نام Morris Lupton که یک نگهبان موزه است را به عهده بگیرید. پس از اتفاقات ناگواری که برای او رخ می‌دهد، از خواب برخاسته و خود را در دنیای عجیبی مشاهده می‌کند. سپس باید به حل معماهای مختلف پرداخته و زندگی اصلی خود را بازگرداند. گفتنی است که دو استودیوی هالو پوندز (Hollow Ponds) و آناپرنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند. در کارنامه‌ی استودیوی هالو پوندز می‌توان عناوین نسبتا محبوبی همچون Hohokum و Wilmot’s Warehouse را یافت.

بازی I Am Dead قرار است در ماه سپتامبر امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ عرضه شود. هنوز اطلاعات دیگری نظیر تاریخ دقیق‌تر انتشار این بازی مشخص نشده است و باید در انتظار اخبار تکمیلی سازندگان باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری از گیم‌پلی این بازی اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید