ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Shadow Warrior 3 منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

بازی Shadow Warrior 3 مدتی پیش با نمایش تریلری معرفی و اطلاعاتی از آن منتشر شد. حال به‌تازگی، استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) یک ویدئوی ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی را به اشتراک گذاشته است.

این ویدئو مرحله‌ی اول بازی Shadow Warrior 3 را که Way to Motoko نام دارد، نمایش می‌دهد. جایی که Lo Wang، شخصیت اصلی بازی، باید با استفاده از سلاح‌ها و روش‌های مختلف دشمنان خود را نابود کند. بخش اعظمی از این ویدئو برروی محیط‌های بازی تمرکز دارد. هنگامی که Wang یک ناقوس را برروی گروهی از دشمنان پرتاب می‌کند، محیط‍‌های مخرب نمایش داده می‌شود.

جزئیات دیگری نیز در این ویدئو وجود دارد. در بخشی از این ویدئو، Wang به همراه همکار کهنه‌کار خود در حال آماده‌سازی برای گرفتن یک اژدها هستند. همچنین شوخی‌ها و لحظات طنز جالبی نیز در این ویدئو نمایش داده می‌شود. بدون شک مبارزات مهم‌ترین بخش این سری بازی محسوب می‌شود. این ویدئو، بخش‌هایی از مبارزات بازی را نیز نمایش می‌دهد. در مرحله‌ی اول Shadow Warrior 3، تنوع مختلفی از دشمنان وجود دارد. شما می‌توانید برخی از سلاح‌های دشمنان را از آن‌ها گرفته و با استفاده از آن، به آن‌ها حمله کنید. از جمله‌ی این سلاح‌ها می‌توان به بمب یخ کردن، سلاح آتش‌افکن و موارد دیگر اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Shadow Warrior 3 را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

بازی Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی (استیم) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید