No Man’s Sky از زمان عرضه برروی سرویس اکس‌باکس گیم‌پس یک میلیون بازی‌باز جدید را جذب کرده است

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

No Man’s Sky یک بازی عظیم و اکتشافی جهان‌باز به شمار می‌آید که تیم توسعه‌دهنده‌ از زمان عرضه به گسترش و بهبود آن پرداخته و سعی دارد محتویات بیشتری برای بازی‌بازان آن منتشر کند. به تازگی این عنوان محبوب به سرویس اکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) شرکت مایکروسافت افزوده شد و حال اخباری در مورد رشد چشمگیر بازی‌بازان No Man’s Sky به گوش می‌رسد.

آقای شان مورای (Sean Murray) خالق بازی No Man’s Sky، در اطلاعیه‌ای که در مورد به‌روزرسانی‌های بعدی این عنوان و توسعه‌ی قابلیت کراس‌پلی منتشر شد، عنوان کرد که پس از عرضه‌ی بازی No Man’s Sky برروی سرویس اکس‌باکس گیم‌پس، بازی‌بازان بسیار زیادی به جمع تجربه‌کنندگان این اثر افزوده شده‌اند و این یک موفقیت بزرگ برای سازندگان بازی به شمار می‌آید.

آقای مورای در این باره نوشت:

ما در ماه گذشته به لطف عرضه‌ی بازی برروی سرویس اکس‌باکس گیم‌پس و انتشار برروی ویندوز ۱۰ میزبان بیش از یک میلیون بازی‌باز جدید بوده‌ایم که اکنون در حال کاوش دنیای No Man’s Sky به سر می‌برند. به زودی قابلیت کراس‌پلی را به بازی خود می‌افزاییم تا تمامی این بازی‌بازان در کنار یکدیگر و بدون محدودیت پلتفرمی به تجربه‌ی No Man’s Sky بپردازند.

بازی No Man’s Sky هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید