به‌روزرسانی ۱٫۲ بازی Moving Out منتشر شد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

تیم سازنده‌ی Moving Out همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی این بازی را در اختیار هواداران قرار داد که ویژگی‌های جالبی را به آن اعمال می‌کند. ضمنا تریلری در این زمینه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Moving Out از سری عناوین سرگرم کننده به سبک ماجراجویی است که در آن باید کنترل مشاغلی سخت در سطح شهر را به عهده گرفته و به کارهایی نظیر اسباب کشی و تغییر دکوراسیون منازل بپردازید. پس از دریافت پول از مردم، قادر خواهید بود تا نسبت به تغییر کاراکتر و یا شخصی‌سازی آن اقدام کنید. همچنین با کسب تجربه‌ی زیادی می‌توانید مشاغل سخت‌تر را هم تجربه کرده و پول بهتری به جیب بزنید. از ویژگی‌های دوست داشتنی بازی باید به طراحی‌های جذاب و رنگارنگ اشاره کرد که بازی‌بازان را به وجد می‌آورد. پس اگر از علاقه‌مندان به عناوین ماجراجویی هستید، Moving Out انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

به‌روزرسانی ۱٫۲ بازی Moving Out هم‌اکنون در دسترس قرار دارد که از ویژگی‌های آن علاوه‌بر برطرف شدن برخی باگ‌ها، باید به اضافه شدن تنظیمات برای کنترل شخصیت‌ها، یک کاراکتر جدید به نام T.Pott، یک حالت و مدال‌های جدید اشاره کرد. گفتنی است که Moving Out را می‌توانید برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ خود تجربه کنید. همچنین مطالعه‌ی نقدها و نمرات این بازی از طریق این نشانی امکان‌پذیر است. در پایان می‌توانید تریلری از به‌روزرسانی گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید