تصاویری از شخصیت X Drake در بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت بندای نامکو که در گذشته به معرفی شخصیتی به نام X Drake برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 پرداخته بود، امروز تصاویر جالبی را از آن در دسترس قرار داد که در ادامه‌ی خبر می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

بدون شک تا به حال سری One Piece: Pirate Warriors را تجربه کرده و یا نام آن را شنیده‌اید. در این سری به سبک مبارزه‌ای، باید از میان کاراکترهای متنوع به انتخاب یکی پرداخته و سایر رقبا را از بین ببرید. چهارمین نسخه‌ی این سری اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و ساخت آن را دو استودیوی امگا فورس (Omega Force) و کوئی تکمو (Koei Tecmo) به صورت مشترک به عهده داشته‌اند. این تیم تاکنون سعی داشته است تا با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی مختلف، پشتیبانی خوبی از بازی داشته باشد. بندای نامکو نیز انتشار بازی ذکر شده را عهده‌دار بوده است.

همان‌طور که در بالا گفته شد، ناشر One Piece: Pirate Warriors 4 در گذشته به معرفی کاراکتر X Drake برای این بازی پرداخت که اصلی‌ترین ویژگی‌اش را باید سرعت بالا در حملات دانست. امروز هم تصاویری از وی در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن‌ها اقدام کنید. X Drake قرار است در تاریخی نامشخص و در قالب یک بسته الحاقی به بازی اضافه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید