گزارش: شرکت یوبی‌سافت در حال توسعه‌ی بازی واقعیت-مجازی Splinter Cell است

۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

مدت زمان زیادی است که بازی‌بازان منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی سری Splinter Cell هستند. حال طبق گزارش‌هایی که از شرکت یوبی‌سافت به دست رسیده، مشخص شد که این انتظار به پایان خواهد رسید. البته نسخه‌ی در حال توسعه‌ی سری Splinter Cell به مانند بازی جدید مجموعه‌ی محبوب Prince of Persia یک عنوان واقعیت-مجازی به شمار می‌آید.

برخی از اطلاعاتی که به تازگی به بیرون درز کرده‌اند نشان می‌دهند که شرکت فیس‌بوک (FaceBook) قرارداد ساخت نسخه‌های واقعیت-مجازی از دو سری Assassin’s Creed و Tom Clancy’s Splinter Cell را با شرکت یوبی‌سافت (Ubosoft) امضا کرده است و حال نسخه‌ی واقعیت-مجازی Splinter Cell در ماه‌های آینده رونمایی خواهد شد.

اخیرا شرکت فیس‌بوک خبر از توسعه‌ی بازی‌های محبوبی برای هدست واقعیت-مجازی خود یعنی Oculus داد تا بدین وسیله بازار استفاده از آن‌ها را داغ‌تر نماید:

فیس‌بوک امیدوار است که با توسعه‌ی بازی‌های محبوب واقعیت-مجازی برای هدست Oculus (که تاکنون در حد متوسط موفقیت‌آمیز بوده است)، افراد بیشتری را برای خرید و تجربه‌ی بازی‌های VR ترغیب نماید و از این طریق مشارکت خود را در صنعت بازی‌های ویدئویی و پلتفرم VR افزایش دهد.

اما نکته‌ی جالب دیگر در مورد صحت این گزارش مربوط به پیام آقای لوکا وارد (Luca Ward)، صداپیشه‌ی شخصیت سم فیشر در اکثر نسخه‌های سری Splinter Cell می‌شود که اظهار داشت قرار است به زودی یک بازی جدید Splinter Cell معرفی و در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه گردد:

احتمالا سری Splinter Cell برای آخرین بار باز خواهد گشت و با اینکه مطمئن نیستم اما احتمالا در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد. در واقع این بازی برای سال ۲۰۲۰ در حال توسعه بود و برخی از اتفاقات ناخواسته روند توسعه و معرفی آن را به تاخیر انداخت.

با وجود این اطلاعات ما تقریبا می‌توانیم مطمئن باشیم که نسخه‌ی جدید سری Tom Clancy’s Splinter Cell در حال توسعه قرار دارد و ما در آینده شاهد معرفی آن خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید