در بازی Assassin’s Creed Valhalla شاهد نمایش‌های X-Ray به مانند سری Mortal Kombat خواهیم بود

۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بر خلاف نمایش ضعیف خود از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در جریان مراسم Xbox Inside ماه مه، با برگزاری رویداد Ubisoft Forward اطلاعات و نمایش‌های بسیار بهتر و بیشتری را از این بازی در حال توسعه به هواداران سری نشان داد و قابل قبول‌تر از گذشته ظاهر شد. در این رویداد نگاهی به سیستم و مکانیسم‌های مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی Eivor و نبردهای بزرگ وی به همراه گروه وایکینگ‌ها را در سراسر انگلستان مشاهده کردیم. در یکی از این نمایش‌ها ما شاهد به قتل رسیدن یک سرباز بودیم که صحنه‌ی فرو رفتن Hidden Blade در بدن وی به مانند نمایش‌های خشن و خونین X-Ray در سری Mortal Kombat و Sniper Elite به تصویر کشیده شد.

چنین قتل‌هایی خشن و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسند اما در ابتدا تصور بر این بود که ما آن‌ها را به ازای کشتن افراد مهم بازی و یا در قالب صحنه‌های سینمایی داستان مشاهده نماییم اما طبق گفته‌ی کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla آقای بنویت ریچر (Benoit Richter) مشخص شد که این قتل‌های منحصر به فرد در جریان گیم‌پلی و به خواست بازی‌بازان صورت خواهند گرفت. وی در پاسخ نگرانی برخی از هواداران برای امکان غیرفعال کردن این ویژگی توضیح داد که این صحنه‌ها تنها در مواقعی خاصی و تحت شرایطی که بازی‌بازان باید ایجاد نمایند رخ می‌دهند و او نمی‌تواند بیشتر در مورد این قتل‌ها توضیح دهد؛ چرا که بازی‌بازان خود باید به کشف این موارد بپردازند.

با توجه به نمایش مبارزات بازی Assassin’s Creed Valhalla، شخصیت Eivor برای نشان دادن خشونت و خونریزی نبردها تنها به ویژگی X-ray متکی نبود و از قطع کردن سر دشمنان تا انداختنشان به زمین و کوبیدن سر و بدن آن‌ها را شاهد بودیم که حس و حال خشونت وایکینگی را به خوبی نمایان ساختند. این حس خشونت بیشتر به لذت مبارزات و نبرد‌های درون بازی کمک خواهند کرد اما باید منتظر باشیم و ببینیم که مکانیسم‌های نقش‌آفرینی چه تاثیری بر روند مبارزات خواهند گذاشت و آیا میزان خشونت و خون‌ریزی آن‌ها را افزایش خواهند داد یا خیر. لازم به ذکر است که با توجه به پیشرفت‌های بازی، Eivor مجبور نیست تا تمام دشمنان پیش روی خود را بکشد بلکه با انتخاب‌های گسترده‌ای در این زمینه و یا مخفی‌کاری و رد شدن از سد دشمن هم روبرو خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. همچنین عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز تایید شده است. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در جریان مراسم Ubisoft Forward را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید