تریلر جدید A Total War Saga: Troy به بخش تجارت در این بازی می‌‎پردازد

۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

امسال نیز شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های Total War، تحت عنوان A Total War Saga: Troy خواهیم بود. همان‌طور که از نام بازی مشخص است، وقایع این عنوان در یونان باستان جریان دارد. تا به حال اطلاعات و تریلرهای مختلفی از این بازی منتشر شده‌اند. در همین حال، استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) به‌تازگی تریلر جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته است.

تریلر جدید A Total War Saga: Troy به بخش تجارت در این بازی می‌پردازد. تجارت و داد و ستد ابزار مهمی در برنامه‌های بلندمدت شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید هر نوع از منابع مانند غذا، چوب، سنگ و غیره را مبادله کنید. در این بازی شما قادر خواهید بود تا با همه‌ی مناطق موجود داد و ستد کنید. در برخی از موارد شما نیاز دارید تا به‌ اندازه‌ی کافی از ارعاب استفاده کنید تا شریک تجاری شما به این نتیجه برسد که انتخاب دیگری ندارد. با موفقیت در این بخش می‌توانید جنگ را از جهات قابل‌توجهی تغییر دهید.

در ادامه می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از بازی A Total War Saga: Troy را مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی A Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹ (۱۳ آگست ۲۰۲۰) از طریق فروشگاه اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی در ۲۴ ساعت اول انتشار خود به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید