گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری از گیم‌پلی بازی Deathground منتشر شد

۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بازی Deathground هفته‌ی گذشته معرفی شد و شاهد انتشار تریلر کوتاهی هم از آن بودیم. حال سازندگان امروز ویدئوی تازه‌ای از گیم‌پلی این بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Deathground را می‌توان عنوانی در سبک ترسناک و بقا دانست که در آن باید کنترل یکی از قهرمانان را به عهده گرفته و در نقشه‌ای پر از دایناسورهای مختلف قرار بگیرید. سپس با سلاح‌هایی که در دست دارید، باید از خود محافظت کرده و جان سالم به در ببرید. مکان‌های مختلفی نیز برای مخفی شدن در بازی وجود دارند که ایده‌های جالب تیم سازنده را نشان می‌دهند. از نکات خوب بازی هم می‌توان به تنوع در آب و هوا، دایناسورها، سلاح‌ها و دیگر آیتم‌ها اشاره کرد. قابل ذکر است که استودیوی جاو دراپ گیمز (Jaw Drop Games) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته است.

همان‌طور که در بالا گفته شد، امروز تریلری از گیم‌پلی Deathground عرضه شد که بخش‌های جالبی از آن را به نمایش می‌گذارد. پس اگر قصد خرید بازی را دارید، این تریلر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هنوز اطلاعات دقیقی شامل پلتفرم‌ها و تاریخ عرضه‌ی بازی به دست بازی‌بازان نرسیده است و در روزهای آینده باید منتظر اخبار دیگری از سوی تیم سازنده باشیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید