مجموعه زره و سلاح با محوریت Valhalla برای بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

ماه آبان (نوامبر) همین امسال، جدیدترین عنوان از مجموعه‌ی ماجراجویی کهنه‌کار و محبوب یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Assassin’s Creed، منتشر خواهد شد. عنوانی که قرار است تا در قالب یک مهاجم جنجگو در انگلستان، تجربه‌ای وایکینگی را برای بازی‌بازان فراهم کند. البته لازم نیست تا زمان عرضه‌ی بازی برای ایفای نقش یک وایکینگ صبر کنید چرا که محتوای جدید Assassin’s Creed Odyssey با همین هدف منتشر شده است. همراه گیمفا باشید.

مهر ماه (اکتبر) پارسال بود که پشتیبانی گسترده یوبی‌سافت از بازی Assassin’s Creed Odyssey  به اتمام رسید. البته این پایان عرضه‌ی محتوای جدید نبود و به‌روزرسان‌های کوچکی، ظاهر این عنوان را دستخوش تغییر کردند. اخیرا نیز به‌روزرسان ۱٫۵٫۴ برای این بازی منتشر شده است که مجموعه زره و سلاحی موسوم به مسافر شمالی (Northern Traveler) را در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهد. همانطور که در قسمت پایین صفحه می‌توانید مشاهده کنید، کاملا واضح است که طراحی این مجموعه تحت تاثیر پوشش وایکینگ‌ها صورت گرفته است. علاوه بر این آخرین به‌روزرسان این بازی، مشکلات مربوط به ظاهر نشدن ماموریت‌های جانبی cyclops، باگ‌های صوتی و مستطیل ظاهرشونده هنگام باز کردن لباس رومی اتزیو (Ezio’s Roman) را برطرف می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و استادیا در دسترس است. بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز برای همین پلتفرم‌ها، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در تاریخ ۲۷ آبان امسال (۱۷ نوامبر) عرضه خواهد شد.

3
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید