تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Zengeon مشخص شد

۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

استودیوی پی‌کیوب (PQube) امروز تاریخ دقیق انتشار بازی Zengeon برروی کنسول نینتندو سوییچ را تعیین کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Zengeon عنوانی به سبک نقش‌آفرینی است که سازندگان برای ساخت آن از انیمه‌ای به همین نام الهام گرفته‌اند. در این بازی می‌توانید بخش‌های سرگرم کننده‌ی فراوانی شامل پازل‌های متنوع را مشاهده کرده و به حل آن‌ها بپردازید. قابل ذکر است که دو استودیوی ایندی‌لیگ (IndieLeague) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

Zengeon ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود و پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، سازندگان تصمیم گرفتند تا آن را برروی کنسول‌ها نیز در دسترس قرار دهند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال خبر رسیده است که این بازی در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۹ (۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) راهی کنسول نینتندو سوییچ نیز می‌شود. تاریخ عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان این بازی نیز در آینده‌ای نه چندان دور مشخص خواهد شد. به محض دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید