عنوان بتل ‌رویال Spellbreak سال آینده منتشر خواهد شد

۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

پلوراتاریت (Prolatariat)، توسعه دهنده‌ی بازی Spellbreak اعلام کرد که عنوان در دست ساخت‌ آن‌ها با محوریت نبردهای جادویی در سال ۲۰۲۰ به‌صورت رایگان منتشر می‌شود.

سیت سیواک (Seth Sivak)، مدیرعامل پرولتاریات در مورد این بازی این‌گونه توضیح داده است:

از ابتدا ما می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که بازی‌بازان Spellbreak به‌راحتی ممکن است با دوستان خود بازی کنند و ساخت بازی به صورت رایگان به ما کمک می‌کند تا به آن هدف برسیم. رفتن به سمت بازی رایگان و هدف ما را تقویت می‌کند تا مطمئن شویم Spellbreak برای هر تعداد ممکن در دسترس مردم خواهد بود.

بازی Spellbreak یک بازی اکشن فانتزی حماسی است که در آن بازی‌بازان یک کلاس را انتخاب می‌کنند، خودشان را به ترکیبی از طلسم‌های جذاب مسلح می‌سازند و با دیگر بازی‌بازان می‌جنگند تا به یک مبارز قدرتمند تبدیل شوند. Spellbreak دارای آیتم‌های عمیق است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به عنوان یک رقیب انفرادی بر زمین های Hollow مسلط شوند یا در تلاش بدون توقف برای بقا با دوستان خود بازی کنند. ده‌ها جادو ، جادوگری ، رونز و موارد با شش کلاس مختلف را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید تا با سبک‌بازی خودتان سازگاری پیدا کنند. با دوستان و دشمنان خود در حالت‌های مختلف بازی ، از جمله Battle Royale و Clash می‌توانید رقابت کنید.

ماه به ماه به عنوان بخشی از سیستم با به‌روزرسانی‌های فصلی همراه باشید تا کشف کنید که در سرزمین های توخالی و دنیای Spellbreak چه می‌گذرد و جوایز ویژه‌‌ای به خود اختصاص دهید. Spellbreak بیش از یک سال است که در مرحله نسخه‌ی آزمایشی است و از زمان شروع نسخه‌ی آلفا، بیش از ۳۰ بار به‌روزرسانی دریافت کرده است و محتوای بیشتری را از جمله کلاس‌ها، جادوها و حالت های بازی اضافه می‌کند. این یک بازی همیشه در حال رشد و تحول است با توسعه دهندگان پاسخگو و در دسترس که مشتاق بازخورد شما برای کمک به بهبود بازی هستند.در ادامه می‌توانید تریلری از بازی که جدیدا منتشر شده است را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی در اواخر سال میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اپیک (Epic Games Store) و کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید