بازی King of Seas معرفی شد

۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی سازنده‌ی بازی King of Seas امروز به صورت رسمی به معرفی این عنوان پرداخت. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در خصوص این بازی به همراه تریلر جالبی از آن، ما را در ادامه همراهی کنید.

King of Seas از سری عناوین مهیج به سبک ماجراجویی و اکشن است که در آن باید کنترل یک دزد دریایی را به دست بگیرید. سپس می‌توانید به انتخاب کشتی دلخواهتان پرداخته و سفر دریایی خطرناک و نفس‌گیری را آغاز کنید. در این سفر باید به دیگر کشتی‌ها حمله کرده و ثروت آن‌ها را به دست آورید. اعضای استودیوی تری‌دی‌ کلودز (۳D Clouds) که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده داشته‌اند، در مورد این بازی گفته‌اند:

پس از حدود یک سال سخت‌کوشی، بسیار خوشحال هستیم که این بازی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهیم. King of Seas جاه‌طلبانه‌ترین بازی ما به حساب می‌آید و برای ساخت آن از افراد مستعدی بهره برده‌ایم. برای به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد این بازی طی هفته‌های آینده بسیار مشتاق هستیم.

بازی King of Seas پاییز امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در پایان پیشنهاد می‌کنیم که نخستین ویدئوی مربوط به این بازی را از دست ندهید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید