شخصیت X-Drake برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی شد

۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) امروز هم دست به کار شد و به معرفی شخصیت جدیدی برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری One Piece: Pirate Warriors آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را برروی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. چهارمین نسخه از این سری در ماه آپریل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و به محبوبیت نسبتا بالایی هم دست پیدا کرد. مانند سایر عناوین سبک مبارزه‌ای، در این بازی نیز باید به انتخاب شخصیت دلخواهتان پرداخته و سایر رقبا را از بین ببرید. استودیوی بندای نامکو نیز پشتیبانی خوبی از این بازی داشته و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی حاوی شخصیت‌های متنوعی را برای آن در دسترس قرار می‌دهد. اوایل ماه نیز شخصیتی به نام Vinsmoke Judge برای این عنوان عرضه شد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

با توجه به اخبار جدید بندای نامکو، آگاه شدیم که شخصیت X-Drake در قالب یک بسته الحاقی در اختیار هواداران One Piece: Pirate Warriors 4 قرار خواهد گرفت. هنوز جزئیات بیشتر مانند تاریخ دقیق انتشار این بسته مشخص نیست و باید منتظر ویدئوی معرفی X-Drake در روزهای آینده باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید