تم پویا و رایگان بازی Ghost Of Tsushima هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد

۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

دیگر زمان زیادی تا یک تجربه‌ی دیگر از عناوین شاهکار و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ باقی نمانده است و بازی‌بازان پس از مدت‌ها انتظار می‌توانند قدم در دنیای منحصر به فرد بازی Ghost of Tsushima گذارند. این عنوان باشکوه را می‌توان آخرین بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن در نسل هشتم دانست تا پرونده‌ی این نسل به بهترین شکل ممکن برای شرکت سونی و هواداران آن بسته شود. تاکنون اطلاعات و نمایش‌های بسیاری از سامورایی دوست‌داشتنی و ماجراجویی‌های آن در یک دنیای بینهایت زیبا و چشم‌نواز را دیده‌ایم. حال استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) خالق این اثر شاهکار و هنری در خبری رسمی اعلام نمود که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند تم پویای بازی Ghost of Tsushima که به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد را دریافت نموده و حس و حال جدید و منحصر به فردی را با مشاهده‌ی آن تجربه نمایند.

شما با نصب و راه‌اندازی این تم خارق‌العاده قادر خواهید بود تا در پس زمینه‌ی کنسول خود یک سامورایی با ابهت را در منظره‌ای زیبا به همراه حرکت باد و برگ درختان رنگارنگ داشته باشید. در طول مدت گذشته چندین بار این تم پویا به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود و حال فرصتی دوباره برای دریافت آن به وجود آمده است.

بازی Ghost of Tsushima پس از مدت‌ها انتظار فردا در تاریخ ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۹ (۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید با مشاهده‌ی هایلایت این بازی در سایت گیمفا، به اطلاعاتی که قبل از خرید آن لازم دارید دست یابید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید