افسانه‌ی دو برادر | نقدها و نمرات بازی REZ PLZ

۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بازی REZ PLZ دیروز در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار گرفت و تا این جا واکنش‌های نسبتا خوبی را هم از سوی بازی‌بازان مشاهده کرده‌ایم. در همین راستا، نقدها و نمرات این بازی نیز عرضه شده اند که بد نیست در ادامه مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

بسیاری از بازی‌بازان هنوز هم به سراغ عناوین دوبعدی و پلتفرمر می‌ روند؛ چرا که این عناوین باعث تجدید خاطرات بسیاری برای آن‌ها می‌شود. حال پیش‌بینی می‌شود که REZ PLZ نیز یکی از همین عناوین باشد. در این بازی باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به دست گرفته و از موانع و دشمنان بی شماری برای بقا عبور کنید. هدف شما این است که برادرتان را یافته و انتقام سختی از دشمنان وی بگیرید. همچنین سلاح‌ها و مهارت‌های لازم هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها استفاده کنید. در طی این ماجراجویی، چالش‌های فراوانی هم جلوی راهتان سبز می‌شود و برای ادامه‌ی مراحل باید به حل آن‌ها بپردازید.

REZ PLZ از دو بخش آنلاین و آفلاین بهره‌مند است و احتمالا همین تنوع باعث استقبال خوب بازی‌بازان خواهد شد. ضمنا می‌توانید با یکی از دوستان خود به صورت دونفره نیز بازی کنید. گفتنی است که دو استودیوی لانگ نک گیمز (Long Neck Games) و گرافیتی گیمز (Graffiti Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی اکشن و پلتفرمر را به عهده داشته‌اند. همان‌طور که در بالا گفته شد، برترین سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بازی در دسترس قرار داده‌اند که پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

GameGrin 9/10

سازندگان برای ساخت بازی REZ PLZ، طنز و خشونت را با هم ترکیب کرده‌ و به نتیجه‌ی فوق‌العاده‌ای نیز دست یافته‌اند. این بازی ممکن است از نظر همه‌ی بازی‌بازان جذاب نباشد، اما بدون شک دوست داران سبک‌های پازلی و پلتفرمر از آن استقبال خواهند کرد. ضمنا هر دو حالت آفلاین و آنلاین این بازی به خوبی ساخته شده است و بدون شک باعث سرگرمی عده‌ی بی‌شماری خواهد شد.

SCREEN RANT 7/10

وقتی دو بازی‌باز در کنار هم قرار بگیرند، برای ایجاد لحظاتی جذاب می‌توانند به تجربه‌ی REZ PLZ بپردازند؛ چرا که این بازی به خصوص در لحظاتی که حال خوبی دارید، واقعا سرگرم کننده است. معماهای این بازی بسیار هوشمندانه طراحی شده‌اند و طراحی برخی قسمت‌های آن را در کمتر عنوانی شاهد هستیم. به جز وجود باگ‌ها و برخی مشکلات، هواداران سبک‌های پلتفرمر و معمایی قادر به یافتن نکات جالب بسیاری در این بازی خواهند بود.

GAMING TREND 7/10

REZ PLZ را می‌توان عنوانی جالب در نظر گرفت، اما تکرار برخی چالش‌ها در آن موجب رنجش بازی‌بازان می‌شود. در این بازی باید بیشتر روی قدرت تفکر خود حساب کنید؛ چرا که اگر بخواهید بدون فکر پیش بروید، مدام جانتان را از دست خواهید داد.

GOD IS A GEEK 7/10

اگر چه REZ PLZ مشکلات و باگ‌های نسبتا زیادی دارد، اما باز هم آن را می‌توان یک بازی دوست داشتنی دانست که ترکیب طنز و خشونت در آن بسیار جالب توجه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید