گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی کنسولی بازی Vampire’s Fall: Origins پاییز امسال منتشر می‌شود

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

تیم سازنده‌ی Vampire’s Fall: Origins امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی کنسولی این بازی قرار است در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. ضمنا تریلری در این خصوص منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Vampire’s Fall: Origins از سری عناوین دوبعدی به سبک جهان‌باز است که در آن باید کنترل یک جادوگر را به عهده گرفته و انتقام سختی از دشمنانتان بگیرید. این بازی از مراحل سرگرم کننده و جذابی بهره‌مند است و به طور کلی می‌تواند انتخاب خوبی برای طرفداران سبک ذکر شده باشد. گفتنی است که این بازی ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شد و استقبال نسبتا خوبی را هم به همراه داشت. استودیوی ارلی مورنینگ (Early Morning) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده دارد.

با توجه به صحبت‌های اعضای استودیوی ارلی مورنینگ، آگاه شدیم که Vampire’s Fall: Origins پاییز امسال در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی همچون تاریخ دقیق عرضه، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تازه‌ترین ویدئوی Vampire’s Fall: Origins اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید