بازی PES 2021 به عنوان یک به‌روزرسانی برای نسخه‌ی قبل منتشر خواهد شد

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

شرکت کونامی (Konami) به تازگی اولین اطلاعات از بازی PES 2021 و همچنین نسخه‌ی سال آینده‌ی این مجموعه را مشخص کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این اطلاعات داشته باشیم.

به نظر می‌رسد بازی PES 2021 قرار نیست همانند نسخه‌های گذشته‌ی مجموعه‌ی فوتبالی Pro Evolution Soccer عرضه شود‌. شرکت کونامی اعلام کرده است که به دلیل تمرکز ویژه‌ای که برروی نسخه‌ی سال آینده‌ی این سری گذاشته‌اند، تصمیم دارند تا بازی PES 2021 را با شرایط متفاوتی نسبت به قبل منتشر کنند.

شرکت کونامی اعلام کرده است که بازی PES 2021 را می‌توان یک به‌روزرسانی فصلی (season update) عظیم برای آخرین نسخه‌ی منتشر شده از این مجموعه به حساب آورد. این به‌روزرسانی شامل آخرین نقل و انتقالات و همین‌طور بهبودهای جزئی در بازی آخر می‌شود. شرکت کونامی این اطمینان را به طرفداران داده است که بازی PES 2021 قیمت مقرون به صرفه‌ای خواهد داشت مخصوصاً به دلیل آنکه امسال بیست و پنجمین سالگرد انتشار اولین نسخه‌ از سری فوتبال محبوب و مشهور Pro Evolution Soccer است.

همچنین شرکت کونامی با انتشار یک تریلر اعلام کرده است که از سال آینده موتور آنریل (Unreal Engine) را جایگزین موتور فاکس (Fox Engine) در ساخت نسخه‌های جدید سری Pro Evolution Soccer خواهد کرد. در ادامه شما می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰Pدانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

شرکت کونامی اعلام کرده است این تغییر موتور باعث بهبودهای فراوان در نسخه‌های آینده‌ی Pro Evolution Soccer خواهد شد. از جمله‌ی این تغییرات می‌توان به بهبود طراحی مدل چهره و بدن بازیکن‌ها، انیمیشن‌های واقع‌گرایانه‌تر، فیزیک بهتر و همین‌طور گرافیک بصری طبیعی‌تر اشاره کرد. همچنین این شرکت اعلام کرده است که بهبودهای قابل مشاهده‌ای را در دو بخش myClub و Master League به وجود خواهد آورد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این دو نسخه از سوی شرکت کونامی مشخص نشده است، اما احتمالاً باید همانند هرسال حدود شهریور و مهر ماه امسال و سال آینده منتظر عرضه شدن PES 2021 و نسخه‌ی ساخته شده با موتور آنریل باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید