به گفته‌ی اپیک گیمز، تریلر Senua’s Saga: Hellblade 2 به صورت ریل‌تایم اجرا شده بود

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

معرفی غافلگیر کننده‌ی کنسول اکس‌باکس سری اکس و نمایش تریلر بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 جزو لحظات به یاد ماندنی رویداد The Game Awards 2019 محسوب می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید تریلر ساخته‌ی جدید نینجا تئوری (Ninja Theory) به شدت تحسین برانگیز بود؛ تا جایی که برخی شک دارند بازی نهایی به این کیفیت دست پیدا کند. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی اپیک گیمز (Epic Games)، تریلر معرفی Senua’s Saga: Hellblade 2 به صورت ریل‌تایم (Real-Time) اجرا شده بود.

در طی رویداد Unreal Fest Online، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) اطلاعات زیادی را در مورد موتور آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) منتشر کرد. جالب است بدانید که در توضیحات بخش شخصیت‌های انسان واقع گرایانه، شاهد تصویر مدل شخصیت Senua از تریلر معرفی بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 هستیم. در این بخش، اپیک گیمز اعلام کرد که آنریل انجین یکی از موتور‌های پیشرو در زمینه‌ی رندر ریل‌تایم انسان‌های دیجیتالی است و در ادامه برای اثبات ادعای خود از مخاطبین خواست تا مدل Senua در تریلر Senua’s Saga: Hellblade 2 را بررسی کنند.

البته در نظر داشته باشید که این بدین معنی نیست که بخش‌های گیم‌پلی بازی نیز با این جزئیات اجرا خواهند شد. برای یادآوری باید اشاره کنیم که تریلر بازی مورد انتظار نینجا تئوری به نمایش مدل بسیار باکیفیت Senua و همچنین انیمیشن‌های بی‌نظیر چهره‌ی این شخصیت پرداخت. البته این استودیوی انگلیسی پیش از این نیز با ساخت نسخه‌ی اول Hellbalde مهارت فنی بسیار بالای خود در استفاده از موتور آنریل انجین ۴ را نشان داده بود. حال به لطف استفاده از نسخه پنجم این موتور قدرتمند، نینجا تئوری قادر خواهد بود تا کیفیت بازی جدید خود را به سطح دیگری برساند.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخی نامشخص برای کنسول اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید