تاریخ انتشار بازی Dragon Blaze مشخص شد

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

تیم سازنده‌ی Dragon Blaze که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Dragon Blaze را می‌توان عنوانی در سبک تیراندازی و اکشن دانست که در آن باید به انتخاب اژدهای دلخواهتان پرداخته و با مهارت‌هایی که در اختیار دارید، رقیبان را از بین ببرید. همچنین نقشه‌ها و سلاح‌های متنوعی در بازی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از سال ۲۰۰۰ تاکنون، نسخه‌های مختلفی از این سری منتشر شده که هر یک مورد توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفته است. بدیهی است که این نسخه از مراحل و کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود. بد نیست بدانید که استودیوی سیتی کانکشن (City Connection) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارد.

طبق آخرین اطلاعات از Dragon Blaze، مطلع شدیم که این بازی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. هنوز خبری مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی منتشر نشده است و باید منتظر توضیحات بیشتر تیم سازنده باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید