بازی Orcs Must Die 3 برروی سرویس گوگل استدیا عرضه شد

۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

طبق اعلام رسمی شرکت استدیا گیمز اند اینترتینمنت (Stadia Games and Entertainment) که انتشار بازی‌های گوناگون را برروی سرویس استدیای شرکت گوگل بر عهده دارد، مشخص شد که بازی Orcs Must Die 3 هم‌اکنون در دسترس کاربران این سرویس قرار دارد و استفاده از آن برای اعضای Stadia Pro رایگان خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی روبوت گیمز (Robot Entertainment) مشخص است که بازی Orc Must Die 3 به کشتن و از بین بردن ارتش بزرگی از اورک‌ها اختصاص دارد و بازی‌بازان در یک مقیاس بزرگ و دیده نشده خواهند توانست به مبارزه با این دشمنان بپردازند. بازی‌بازان می‌توانند به همراه دوستان خود گروهی قدرتمند با ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد را تشکیل دهند و در برابر بزرگترین ارتشی که تاکنون از انواع اورک‌های وحشی دیده‌اید، مقاومت کنند. قابلیت جدید Mountable War Machines به بازی‌بازان این امکان را خواهد داد تا از مکانیسم‌ها و ابزارهای جنگی فوق‌العاده برای قتل عام گروهی دشمنان، از بین بردن موانع مختلف، جدا کردن بخش‌های ارتش دشمنان از یکدیگر و برخی استراتژی‌های دیگر اقدام نمایند و با ارتقای این ماشین‌های جنگی بتوانند در هر مبارزه به مکانیسم‌های جدید و منحصر به فردی برای مبارزات دست یابند.

بخش داستانی و اصلی بازی که War Scenarios deliver نام دارد، قول یک روایت جنگی و تمام‌عیار از مبارزه‌ی گروهی از قهرمانان در برابر ارتش قدرتمند و بی‌شماری از اورک‌ها را می‌دهد. شما باید در اطراف شهر‌ها و قلعه‌های مختلف پایگاه نظامی خود را برقرار سازید و در برابر اورک‌ها به هر طریقی که می‌توانید مقاومت نمایید. اگر این دشمنان موفق شوند دیوارها را بشکنند و یا شکافی در اطراف پایگاه شما ایجاد کنند، آن‌گاه سیل عظیمی از ارتش آن‌ها به سرعت وارد این پایگاه شده و کار شما برای دفاع کردن از غنایم و پایگاهتان به شدت سخت و نفسگیر خواهد شد.

شما به تنهایی قادر به مقاومت و شکست اورک‌ها نخواهید بود، پس باید به فکر ساخت و ارتقای انواع اسلحه‌ی مختلف و ماشین‌های جنگی قدرتمند باشید. بازی‌بازان قادر خواهند بود انواع تله‌های جنگی، منجنیق‌های بمب‌افکن، خندق‌های پر شده از مواد مذاب یا سمی و ده‌ها آیتم دفاعی دیگر را طبق تاکتیک و پیشرفت خود در بازی به کار گیرند تا از این طریق از یورش‌های بی‌امان دشمنان جان سالم به در برند.

شما قادر هستید پس از گذشت ۲۰ سال از زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دوم سری، از تجربه‌ی بازی Orcs Must Die 3 لذت ببرید؛ چرا که War Mage و Sorceress توانسته‌اند ارتش جدیدی برای مقاومت در برابر اورک‌ها را تشکیل داده و به آموزش شاگردان مختلف اقدام نمایند. حال وظیفه‌ی شما است تا کنترل این جنگ‌آموزان جوان را بر عهده گیرید و مهارت‌های منحصر به فرد هر کدام را با شرکت در مبارزات مختلف ارتقا دهید.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر عرضه‌ی بازی Orcs Must Die 3 برروی سرویس گوگل استدیا بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید