تریلر جدیدی از بازی کلاسیک Little Witch in the Woods منتشر شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

به تازگی استودیوی سانی ساید آپ (Sunny Side Up) تریلر جدید از بازی نقش‌آفرینی و کلاسیک در حال توسعه‌ی خود یعنی Little Witch in the Woods را به همراه اطلاعات مختلفی از داستان و گیم‌پلی آن منتشر کرد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این استودیو مشخص گردید که عنوان Little Witch in the Woods در سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق فروشگاه استیم (Steam) در اختیار بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین تایید شد که نسخه‌های مربوط به کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارند و بعدا تاریخ عرضه‌ی آن‌ها نیز مشخص می‌شود.

داستان بازی فانتزی و نقش‌آفرینی Little Witch in the Woods در مورد یک جادوگر تازه‌کار و کوچک به نام Ellie خواهد بود که به عنوان یک کارآموز به خدمت یکی از اساتید هنر جادوگری در آمده و تحت تعلیم است. حال او باید با افراد زیادی در مدرسه‌ی جادوگران تعامل داشته باشد و با به انجام رساندن ماموریت‌های مختلف اعتماد و رضایت این افراد را جلب کند تا با فراگیری دانش‌ها و جادو‌های مختلف تبدیل به بزرگترین ساحره‌ی این منطقه شود.

روایت داستان این بازی در محیط‌های رنگارنگ و فانتزی دنبال می‌شود که البته دهکده‌ای که مدرسه‌ی جادوگران در آن واقع شده است، به عنوان مرکز و هسته‌ی نقشه‌ی بازی خودنمایی می‌کند. شما می‌توانید به کمک اهالی این روستا بشتابید و آن را گسترش دهید تا بخش‌های جدیدی برای استفاده‌ یا خرید و فروش باز شوند. همچنین با کاوش در محیط بازی می‌توانید منابع و گیاهان جادویی با ارزشی را به دست آورید و از ترکیب آن‌ها با هم به مواد اولیه‌ی سحرآمیز و یا محلول‌های دارویی خاص برسید. شما می‌توانید تریلر جدید بازی Little Witch in the Woods را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید