کوجیما پروداکشنز: Death Stranding برروی رایانه‌های شخصی همانند یک فیلم سینمایی و برروی پلی‌استیشن ۴ همچون یک سریال تلویزیونی به نظر می‌رسد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

استودیو‌ی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به تازگی در رابطه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding و تفاوت‌های آن با نسخه‌ی کنسولی بازی صحبت‌هایی را ارائه کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این گفت‌وگو داشته باشیم.

بازی Death Stranding پس از ماه‌ها انتظار طرفداران و یک بار تأخیر، سرانجام قرار است امروز برروی فروشگاه‌های استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس بازی‌بازان رایانه‌های شخصی قرار بگیرد. در همین راستا به تازگی آقای جف کیلی (Geoff Keighley) در رویداد تابستانه‌ی Summer Game Fest با آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) رئیس و کارگردان استودیو‌ی کوجیما پروداکشن و همین‌طور آقای یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa)، آرتیست این استودیو‌ و یکی از همراهان همیشگی آقای کوجیما، مصاحبه‌ای را در رابطه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding داشته است. در بخشی از این صحبت‌ها آقای شینکاوا بیان داشته‌اند که بازی Death Stranding برروی رایانه‌های شخصی قدرتمند، همچون یک فیلم سینمایی و برروی کنسول پایه‌ی پلی‌استیشن ۴ همانند یک سریال تلویزیونی به نظر می‌رسد که احتمالاً منظور ایشان تفاوت‌هایی است که این دو نسخه از بازی در عمل به نمایش می‌گذارند. البته یکی از ویژگی‌هایی که به این تجربه‌ی سینمایی شدن کمک خواهد کرد، مطمئناً ویژگی پشتیبانی از نمایشگرهای فوق عریض (۲۱:۹ ultrawide) است که باعث می‌شود تجربه‌ی سینمایی‌تری برای بازی‌بازان رایانه‌های شخصی به وجود بیاید؛ همچنین این قابلیت در تریلر زمان انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding نیز به نمایش گذاشته شد.

اگر شما نیز جزو بازی‌بازان رایانه‌های شخصی هستید و قصد تهیه‌ی آخرین اثر استودیو‌ی کوجیما پروداکشنز را دارید، می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding را مشاهده کنید.

بازیDeath Stranding که هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد، قرار است امروز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. همچنین در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Death Stranding که به قلم آقای مصطفی زاهدی نوشته شده است را مطالعه و ویدئوی تحلیل فنی عملکرد نسخه‌ی کنسولی این عنوان را مشاهده کنید. در پایان شما  می‌توانیدآلبوم موسیقی‌های متن Death Stranding را نیز از وب‌سایت گیمفا دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید