تاریخ انتشار بازی Buried Stars مشخص شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

استودیوی لاین گیمز (LINE Games) که در گذشته به معرفی بازی Buried Stars پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Buried Stars را می‌توان عنوانی داستان محور در سبک بقا دانست که از شخصیت‌های فراوانی هم برخوردار است. در این بازی باید با افراد دیگری که با شما در ارتباط هستند، معاشرت داشته و به رمز و رازهای عجیبی پی ببرید. این بازی در مجموع داستان خوبی دارد و باعث سرگرم شدن بازی‌بازان خواهد شد. قابل ذکر است که دو استودیوی لارگو (LARGO) و لاین گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

طبق آخرین اطلاعات ناشر Buried Stars، آگاه شدیم که این بازی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی فیزیکی این بازی در راه است که تاریخ دقیق انتشار آن در آینده اعلام می‌شود. بد نیست بدانید که این عنوان از زبان‌های انگلیسی، چینی، کره‌ای و ژاپنی نیز پشتیبانی خواهد کرد. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تازه‌ترین ویدئوی Buried Stars اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید