گیفت کارت
گیفت کارت

بازی CosmicBreak Universal معرفی شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تیم سازنده‌ی CosmicBreak Universal امروز در خبر خوبی به معرفی این بازی پرداخت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصاویری از محیط این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

CosmicBreak Universal عنوانی در سبک اکشن است که در آن باید به انتخاب روبات دلخواهتان پرداخته و با مهارت‌ها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید، سایر رقبا را به صورت آنلاین از بین ببرید. این اثر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوانی است که ابتدا در سال ۲۰۰۸ در کشور ژاپن عرضه شد و سرورهای آن هنوز هم فعال هستند؛ چرا که سازندگان با انتشار به‌روزرسانی‌های فراوان، جذابیت بازی را تا مدت‌ها حفظ کردند. بدیهی است که نسخه‌ی جدید با گرافیک بسیار بهتر و آیتم‌های بیشتر در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. توسعه‌ی این نسخه را شرکت سایبراستپ (CyberStep) به عهده دارد.

بازی CosmicBreak Universal قرار است امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. همچنین این بازی از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و چینی پشتیبانی می‌کند تا بازی‌بازان زیادی قادر به تجربه‌ی آن باشند. در آینده‌ای نزدیک باید شاهد انتشار اطلاعات بیشتر همچون تاریخ دقیق عرضه و ویدئویی از گیم‌پلی این بازی باشیم. در پایان می‌توانید تصاویر جالبی از CosmicBreak Universal را تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید