پلاتینوم‌گیمز: روند توسعه‌ی Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

همان‌طور که می‌دانید، استودیوی محبوب پلاتینوم‌گیمز (PlatinumGames) یکی از توسعه دهندگان بسیار فعال است که به طور همزمان برروی چندین پروژه کار می‌کند. یکی از عناوین جذاب این استودیو که قرار است توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) منتشر شود، Babylon’s Fall نام دارد. با این‌ حال، تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و ویروس کرونا نیز کاری کرده است  که به این زودی شاهد این بازی نباشیم. اما علی رغم مشکلات، خبر خوب این است که روند تولید Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود.

تیم توسعه دهنده‌ی Babylon’s Fall امروز با انتشار یک پیام اعلام کرد که محصول همکاری بین اسکوئر انیکس و پلاتینوم‌گیمز به خوبی در حال گذراندن مراحل تولید است و اعضای استودیو نیز بی‌صبرانه منتظر هستند تا اخبار بیشتری را با طرفداران به اشتراک بگذارند:

روز به خیر.

از تمام طرفدارانی که اخبار Babylon’s Fall را دنبال می‌کنند، سپاسگزاریم.

اگرچه امیدوار بودیم در این تابستان بخش‌های بیشتری از بازی را نشان دهیم، اما می‌توانیم این موضوع را با شما به اشتراک بگذاریم که مراحل توسعه‌ی Babylon’s Fall به خوبی پیش می‌رود و تیم نیز با امنیت از خانه در حال کار برروی بازی است.

اسکوئر انیکس و پلاتینوم‌گیمز به ارائه‌ی یک تجربه‌ی هیجان انگیز متعهد هستند و ما بی‌صبرانه منتظریم تا هر چه زودتر از بخش‌های بیشتری رونمایی کنیم.

تیم توسعه دهنده‌ی Babylon’s Fall

بازی Babylon’s Fall در تاریخی نامشخص برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این عنوان را از این نشانی تماشا کنید.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 8٫10 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید