تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding منتشر شد

۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) که وظیفه‌ی انتشار بازی Death Stranding برروی رایانه‌های شخصی را بر عهده دارد، به تازگی تریلر زمان عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی را منتشر کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این تریلر داشته باشیم.

سرانجام بازی Death Stranding، آخرین اثر آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، یکی از بزرگ‌ترین کارگردانان صنعت بازی‌های ویدئویی، قرار است به‌زودی در دسترس بازی‌بازان رایانه‌های شخصی قرار بگیرد. در همین راستا شرکت ۵۰۵ گیمز، ناشر این عنوان برروی فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی را منتشر کرده است. در ادامه شما می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰Pدانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین اگر شما نیز جزو بازی‌بازان رایانه‌های شخصی هستید و قصد تهیه‌ی آخرین اثر استودیو‌ی کوجیما پروداکشن (Kojima Production) را دارید، می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding را مشاهده کنید.

بازیDeath Stranding که هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد، قرار است فردا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. همچنین در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Death Stranding که به قلم آقای مصطفی زاهدی نوشته شده است را مطالعه و ویدئوی تحلیل فنی عملکرد نسخه‌ی کنسولی این عنوان را مشاهده کنید. در پایان شما  می‌توانیدآلبوم موسیقی‌های متن Death Stranding را نیز از وب‌سایت گیمفا دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید