بازی Far Cry 6 اکتشاف در یک شهر بزرگ را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند

سری بازی‌های Far Cry همواره دارای مناظر و محیط‌های طبیعی مختلفی بوده‌اند. نسخه‌ی ششم از این سری شب گذشته و در جریان رویداد Ubisoft Forward رسماً معرفی شد. وقایع بازی Far Cry 6 در جزیره‌ای به نام Yara جریان دارد که از روی کشور کوبا اقتباس شده است. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده، برای اولین بار در این نسخه شاهد یک محیط کاملاً شهری خواهیم بود و بازی‌بازان می‌توانند به طور آزادانه در شهر اکتشاف کنند.

آقای نوید خاوری (Navid Khavari)، کارگردان بخش روایت Far Cry 6، به‌تازگی توضیحاتی را در خصوص محیط‌های این بازی ارائه داده است.

وی در این باره گفت:

این یک تجربه‌ی شگفت‌انگیزی است که هم‌اکنون در بخشی از روند توسعه‌ی آن قرار داریم. تیم توسعه‌دهنده‌ی ما کار بسیار شگفت‌انگیزی را انجام داده است. در Far Cry 6 برای اولین بار در این سری شاهد یک شهر بزرگ به عنوان پایتخت هستیم.

آقای خاوری در ادامه توضیح داد که این شهر قلمروی قدرت شخصیت منفی بازی یعنی آنتون (Anton) است. وی می‌گوید بازی‌بازان با ورود به این شهر احساس می‌کنند که وارد کمین‌گاه یک شیر شده‌اند. این کارگردان در ادامه اضافه کرد که بازی‌بازان در این شهر می‌توانند از روی پشت بام‌های خانه بپرند و با برخی از سرسخت‌ترین دشمنان مبارزه نمایند. به گفته‌ی وی، این موارد حس و حال بازی را کاملاً تغییر می‌دهند.

این بازی با ایده‌ی ساخت یک کشور آغاز می‌شود. شما نمی‌توانید یک کشور یا جزیره را بدون پایتخت و مرکز آن داشته باشید. من فکر می‌کنم که علاقه و توجه زیادی وجود دارد که آن‌ها نه‌ تنها در ساختن شهر، بلکه به جمعیتی که در آن وجود دارند وارد می‌کنند. این شهر صندلی قدرت آنتون است. این شهر جایی است که اغلب آن‌ها طرفدار آنتون هستند. از لحاظ روایت، شما احساس می‌کنید که وارد لانه‌ی شیر شده‌اید. از لجاظ گیم‌پلی، کاملاً یک تغییردهنده‌ی بازی است. امکان دویدن و پرش از پشت بام‌ها، استفاده‌ از کوچه‌های تنگ و مبارزه با برخی از دشمنان سرسخت در شهر وجود دارد و من فکر می‌کنم این یک ایده‌ی بی‌نظیر و تازه است و کاملاً حس و حال بازی را تغییر می‌دهد.

بازی Far Cry 6 در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تصاویر و اطلاعات جدید منتشر شده از این بازی را از طریق این نشانی مشاهده و مطالعه کنید.

12345678910(24 رای, میانگین آرا 9٫08 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید