تصاویر جدیدی از بازی Shadow Warrior 3 منتشر شد

۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

نسخه‌ی سوم از سری بازی‌های Shadow Warrior مدتی پیش به صورت رسمی معرفی گردید و در جریان رویداد Devolver Direct نیز تریلر جدیدی از آن منتشر شد. حال به‌تازگی استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) تصاویر جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته است. در این تصاویر محیط‍‌ها، سلاح‌ها و برخی از شخصیت‌های بازی به نمایش گذاشته شده‌اند.

Shadow Warrior 3 همانند دو نسخه‌ی پیشین، عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که در مبارزات آن امکان استفاده از شمشیر کاتانا نیز وجود دارد. مبارزات و گیم‌پلی بازی بسیار سریع و جذاب دنبال می‌شود. بازی‌بازان در مبارزات بازی می‌توانند قدرت‌های خود را با سلاح ویرانگر کاتانا ترکیب و دشمنان را قلع و قمع نمایند. علاوه بر این موارد، محیط‌های بازی دارای ساختارها و تجهیزات پرخطر هستند. بازی‌بازان می‌توانند از این ساختارها بر ضد دشمنان استفاده کنند. با فعال کردن آن‌‌ها، می‌توانید لایه‌ی جدیدی را به استراتژی تهاجمی خود اضافه کنید.

در ادامه شما را به تماشای تصاویر جدید منتشر شده از بازی Shadow Warrior 3 دعوت می‌کنیم.

بازی Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم تماشای جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید