تاریخ عرضه‌ی عنوان Banner of the Maid مشخص شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به گفته‌ی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی Banner of the Maid، این عنوان استراتژی و نوبتی در تاریخ ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۲ آگست ۲۰۲۰ میلادی) توسط شرکت CE-Asia برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ با قیمت ۱۶٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. همچنین استودیوی آزور فلیم (Azure Flame Studio) تایید کرد که نسخه‌ی مربوط به کنسول اکس‌باکس وان بازی نقش‌‌آفرینی Banner of Maid در تاریخ دیگری در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی استراتژیک، نقش‌آفرینی و نوبتی Banner of Maid پس از انتشار به صورت انحصاری در کشور چین در سال ۲۰۱۹ میلادی، موفقیت‌های بسیاری را کسب کرد و استودیوی آزور فلیم را بر آن داشت تا نسخه‌ی زبان انگلیسی این عنوان را به همراه برخی تغییرات جزئی توسعه دهد تا در سال ۲۰۲۰ میلادی در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. عنوان Banner of Maid یک بازی فانتزی و انقلابی به شمار می‌آید که روایت داستان آن در کشور فرانسه دنبال می‌شود. گیم‌پلی این بازی تاکتیکال و چالش برانگیز بوده و از داستانی پیچیده و پر رمز و راز به همراه شخصیت‌های گونانگون با نقش‌های متنوع بهره می‌برد. لحظه‌های حماسی و سبک هنری حیرت‌انگیز این عنوان بازی‌بازان را در خود غرق خواهد کرد.

شما در نقش یک رهبر تازه‌کار و افسری جوان به نام پائولین بناپارت (Pauline Bonaparte) به ایفای نقش خواهید پرداخت و گروهی از سربازان در اختیار شما قرار دارند تا آن‌ها را در نبرد‌ها و مبارزات دشوار و چالشی رهبری کرده و به سمت پیروزی هدایت نمایید. علاوه بر دشمنانی که به صورت مستقیم در پیش رو دارید، با یک منظر سیاسی سرشار از دسیسه و توطئه نیز سر و کار خواهید داشت و باید با هوشیاری تمام این خیانت‌ها را شناسایی نمایید. شما در نقش یک افسر جوان و تازه‌کار در جریان انقلاب فرانسه قرار دارید تا بتوانید داستان حماسی و باشکوه خود را رقم زنید و سرنوشت این انقلاب بزرگ را در دستان خود بگیرید.

طبق آمار و ارقام منتشر شده توسط استودیوی آزور فلیم، عنوان Banner of the Maid با استقبال گسترده‌ی هواداران برروی فروشگاه استیم (Steam) مواجه شده است و موفق به کسب رضایت بیش از ۸۹ درصد ار بازی‌بازان گردید. در این بازی شما به عنوان نماد یک رهبر فداکار و جوان باید در یکی از حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین وقایع تاریخی با پس‌زمینه‌ی فانتزی به مبارزه با دشمنان داخلی و خارجی بپردازید.

محیط‌های پویا و فراوانی به مانند دشت‌های پهناور، شهرهای مدرن و صنعتی، کوهستان‌های برفی و جنگل‌های انبوه در بازی گنجانده شده‌اند و شما مدام در حال سفر و گذر از این مناطق خواهید بود. در مبارزات و نبرد‌های گوناگون باید استراتژی و تاکتیک‌های متفاوتی را در مقابل دشمنان به دست گیرید تا در عین وارد کردن بیشترین صدمه به دشمن، تلفات کمتری را دریافت نمایید. شما قادر هستید برای گروه سربازان خود بیش از ۳۰ ژنرال قدرتمند و منحصر به فرد را به استخدام خود درآورید که در میان آن‌ها چهره‌های مشهور تاریخی به مانند Desaix ،Murat و Lannes دیده می‌شوند. با اینکه این ژنرال‌ها هرکدام سوابق و مهارت‌های مختلفی دارند اما با کسب تجربه و شرکت در نبرد‌های مختلف قادر خواهند بود تا به ارتقا و پیشرفت مهارت‌هایشان بپردازند.

همچنین شما می‌توانید برای ارتباط بیشتر و کشف داستان‌های مختلف با سربازان و ژنرال‌های خود ارتباط برقرار نمایید و داستان و گذشته‌ی هرکدام را بشنوید. شما باید به این همراهان اعتماد کنید و با داشتن درکی از شرایط آن‌ها، اجازه دهید به پتانسیل واقعی خود برسند. باید برای کسب وجهه‌ی سیاسی، ارتقای سربازان و تسلیحات در اختیار آن‌ها و جمع‌آوری منابع گوناگون در چالش‌ها و ماموریت‌های نظامی و سیاسی شرکت کنید و از آن‌ها موفق خارج شوید. بسیاری از اقدامات شما به صورت اختیاری و با تصمیم خودتان صورت خواهند گرفت و از همین رو باید بسیار مراقب باشید؛ چرا که این تصمیمات به صورت مستقیم بر توازن قدرت سیاسی و نظامی پاریس تاثیر خواهند گذاشت و حتی ممکن است سرنوشت انقلاب بر اثر تصمیمات مختلف شما تغییر کند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید