عنوان Bakugan: Champions of Vestroia با انتشار تریلری برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

به تازگی شرکت سرگمی‌های تعاملی برادران وانر (Warner Bros. Interactive Entertainment) به عنوان ناشر و استودیوی وی‌فروارد (WayForward) توسعه‌دهنده‌ی عنوان Bakugan: Champions of Vestroia، ضمن انتشار تریلری به معرفی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ پرداختند. همچنین استودیوی وی‌فروارد به صورت رسمی تایید نمود که عنوان Bakugan: Champions of Vestroia در تاریخ ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۹ (۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Bakugan: Champions of Vestroia یک بازی نقش‌آفرینی و اکشن جدید به شمار می‌آید و روایتگر داستانی اصیل برگرفته از مجموعه‌ی تلویزونی Bakugan خواهد بود که قرار است برای اولین بار برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه گردد. بازی‌بازان در این بازی قادر هستند تا تیم‌های قدرتمند و منحصر به فردی از قهرمانان موسوم به Bakugan را تشکیل دهند و راهی نبرد‌های استراتژیک و تاکتیکال گردند. در هردو بخش چندنفره و تک‌نفره بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به ارتقای قدرت شخصیت‌های مختلف درون بازی بپردازند و تیم قدرتمند و مسلح خود را برای نبرد چالش برانگیز بعدی آماده نمایند. همچنین در بخش آنلاین عنوان Bakugan: Champions of Vestroia، بازای‌بازان قادر خواهند بود تا به صورت تیمی در مقابل دشمنانی که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و یا در نبرد‌های زمانی و رکوردی منحصر به فرد، مقابل یکدیگر صف‌آرایی نمایند.

شما می‌توانید برای تبدیل شدن به بهترین مبارز و رهبر در بازی Bakugan: Champions of Vestroia با استفاده از سیستم اکشن و گیم‌پلی فوق‌العاده‌ی آن به شکست دشمنان مختلف بپردازید و امتیاز خود را در سیستم رده‌بندی بازی ارتقا دهید. برای این کار علاوه بر داشتن مبارزان قدرتمند و منحصر به فرد باید تاکتیک و استراتژی خاص خود را نیز در نظر داشته باشید تا با هماهنگی بین قهرمانانی که در اختیار دارید نبرد‌های نفسگیر درون بازی را از آن خود سازید. آیتم‌های بسیار متنوع و ارزشمندی به عنوان پاداش برای بازی‌بازانی که ماموریت‌های فرعی و چالش‌های مختلف هفتگی را به پایان رسانند در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید در لیگ مخصوص مبارزات بازی Bakugan: Champions of Vestroia تحت عنوان Brawls Bakugan شرکت کنید و به صورت تکی به مبارزه با حریفان خود بپردازید.

شما قادر خواهید بود ظاهر و تحهیزات سه نفر از قدرتمندترین و منحصر به فردترین Bakuganهای خود را از طریق سیستم شخصی‌سازی بازی به صورت دلخواه تغییر دهید و از طریق درخت مهارت پرجزئیات و گسترده‌ی آن‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌های خارق‌العاده‌ای را برای استفاده‌ی خود مهیا سازید. بخش تجهیزات بازی تحت عنوان Baku-Gear در اختیار شما قرار دارد تا در آن به ساخت و ساز و یا ارتقای تجهیزات مختلف و اسلحه‌های گوناگون بپردازید. هرکدام از Bakuganهایی که در اختیار شما یا دشمنان قرار دارند دارای نقاط ضعف و قوت بسیاری هستند که علاوه بر متعاد‌ل‌سازی هرچه بیشتر مبارزات، یک لایه‌ی عمیق و بزرگ دیگر از استراتژی و تاکتیکال بودن عنوان Bakugan: Champions of Vestroia را به بازی‌بازان نشان می‌دهند.

دنیای بازی Bakugan: Champions of Vestroia کاملا پویا و قابل اکتشاف طراحی شده که به مناطق جنگی مختلفی با مشخصات و ویژگی‌های گوناگون تقسیم می‌شود. در هر منطقه بازی‌بازان می‌توانند چالش‌ها و ماموریت‌های جدید، شخصیت‌های اضافی جهت تعامل و گفتگو، کاوش و اکتشاف در محیط بپردازند و از مکان‌های دیدنی بازی به مانند شهرهای شلوغ و پرجمعیت، کارخانه‌های فرسوده و ویران شده و یا مناظر طبیعی به مانند جنگل و کوهستان گذر کنند.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده از بازی Bakugan: Champions of Vestroia بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید