از طرح روی جلد بازی Godfall برای کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

هنگامی که برای نخستین بار عنوان Godfall به بازی‌بازان معرفی شد، ما شاهد بازی‌های نسل نهمی زیادی نبودیم و حتی اطلاعات اندکی از این دوره‌ی جدید در صنعت بازی‌های ویدئویی داشتیم اما اکنون پس از برگزاری چندین رویداد متنوع توانستیم بازی‌های بسیاری را برای نسل نهم و یا به صورت بین‌نسلی مشاهده نماییم. طبق نمایش‌ها و اطلاعاتی که از بازی Godfall منتشر شده‌اند، با یک عنوان Hack and Slash طرف خواهیم بود که مکانیسم‌هایی ترکیبی با بخش Loot خواهد داشت. به طوری که علاوه بر گیم‌پلی اکشن ما شاهد انواع زره‌های منحصر به فرد و سلاح‌های افسانه‌ای در بازی خواهیم بود که بازی‌بازان می‌توانند آن‌ها را کسب نمایند. در واقع طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان عنوان Godfall در استودیوی گیرباکس سافتور (GearBox SoftWare) این بازی در سبک اسلش-لوتر خواهد بود و قصد دارد مکانیسم‌های جدیدی را به دنیای بازی‌های ویدئویی بیاورد.

حال در تازه‌ترین خبری که در حساب کاربری رسمی توییتر استودیوی گیرباکس سافتور منتشر شد، بازی‌بازانی که تمایل به خرید فیزیکی بازی دارند می‌توانند با ظاهر این عنوان در قفسه‌ی فروشگاه‌ها آشنا شوند. تصویری که استودیوی گیرباکس از طرح روی جلد بازی Godfall منتشر کرده است یک اثر هنری و زیبا از بازی به شمار می‌آید که قبلا آن را مشاهده کرده‌ایم اما حالا جزئیات بیشتری از بسته‌بندی این محصول برای کنسول پلی‌استیشن ۵ را نشان می‌دهد. پیش از این طرح روی جلد عنوان Spider-Man: Miles Morale برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شده بود و علاقه‌مندان یک آشنایی اولیه با آن را کسب نمودند. حال ما با طرح سفید و آبی بازی فیزیکی پلی‌استیشن ۵ روبرو هستیم. به نظر می‌رسد که این طرح نیز برجسته و زیبا به نظر برسد و در آن به وضوح می‌توان به طراحی و رنگ‌بندی کنسول پلی‌استیشن ۵ رسید.

طبق اعلام رسمی استودیوی گیرباکس سافتور، عنوان Godfall قرار است در تعطیلات پایان سال جاری میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید