تریلری جدید از Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) امروز تریلری جدید از بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions تحت عنوان Italian Junior Youth را منتشر کرده است.

شکی در این موضوع وجود ندارد که بسیاری از ما خاطرات زیادی با انیمه‌ی محبوب Captain Tsubasa داریم. خبر خوب برای هواداران این سری محبوب این است که شرکت باندای نامکو قصد دارد یک بازی ویدئویی جدید براساس این سری را در آینده‌ی نزدیک منتشر کند. این شرکت اخیرا اطلاعات و تریلرهای مختلفی را از این بازی منتشر کرده بود و امروز نیز شاهد نمایشی جدید از این بازی هستیم.

تریلر جدید منتشر شده بیش از هر چیز برروی تیم نوجوانان ایتالیا تمرکز دارد. شرکت باندای نامکو در توضیح این تریلر بیان کرده است:

تیم نوجوانان ایتالیا، تیمی که به باور همه بهترین خط دفاعی این مسابقات را داشته و با دروازه‌بان خود یعنی هرناندز (Hernandez) شناخته می‌شود. این تیم قصد دارد با تکیه بر تکنیک ضدحمله در بالاترین جایگاه جهانی قرار بگیرد.

جینو هرناندز: دروازه‌بان و کاپیتان تیم نوجوانان ایتالیا. او یک دروازه‌بان بی‌نقص است که در یک سال گذشته ضربات حریف را با استفاده از دست راست طلایی خود متوقف کرده و اجازه وارد شدن هیچ توپی به دروازه‌ی خود را نداده است.

لئوناردو روسکیانو (Leonardo Rusciano): مهاجم اصلی تیم نوجوانان ایتالیا. اگرچه شخصیت او کمی نگران کننده است ولی این بازیکن جوان استعداد و توانایی زیادی در خط حمله دارد. او می‌تواند به تنهایی وظیفه‌ی ضدحمله زدن به تیم حریف را به عهده بگیرد.

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در تاریخ ۷ شهریور ماه سال جاری (۲۸ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از تیم نوجوانان ایتالیا را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید