تاریخ برگزاری استریم رسمی Halo 3 مشخص شد

۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

با نزدیک‌تر شدن به زمان عرضه‌ی عنوان خاطره‌انگیز Halo 3، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر می‌کند. اخیرا نیز این استودیو تصمیم به برگزاری استریمی رسمی با محوریت این بازی گرفته است؛ نمایشی که در آن شاهد اولین نگاه به بازی خواهیم بود. همراه گیمفا باشید.

با گذشت زمان، عناوین بیشتر و بیشتری در حال اضافه شدن به Halo: The Master Chief Collection برروی رایانه‌های شخصی هستند. آخرین عنوان که تا چند روز آینده و در تاریخ ۲۴ تیر (۱۴ جولای) به این کالکشن محبوب اضافه خواهد شد، بازی Halo 3 است. مشخصا هواداران منتظر نمایشی جامع از این عنوان موردانتظار هستند و در همین راستا، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز قصد دارد تا فردا و در ساعت ۱ بعد از ظهر به وقت محلی، برروی دو پلتفرم توییچ و میکسر استریمی با محوریت این بازی برگزار کند.

بر اساس تنظیمات گرافیکی، Halo 3 از نرخ فریم ۶۰fps و بالاتر، وضوح تصویر ۴K و نمایشگر‌های فوق عریض پشتیبانی می‌کند. شما همچنین می‌توانید میدان دید خود را تعیین کنید و به شخصی‌سازی ماوس و کیبورد خود بپردازید. بیشتر از هر چیز، هواداران انتظار دارند تا نگاهی به بهینه‌سازی‌های این بازی و نحوه‌ی کار آن‌ها بیندازند.

پیش از این بازی‌هایی مانند Halo: Combat Anniversary Evolved ،Halo 2: Anniversary و Halo Reach به عنوان Halo: The Master Chief Collection اضافه شده بودند و شما می‌توانید به تجربه‌ی آن‌ها بپردازید. هواداران قدیمی Halo 3 منتظر بخش داستانی خاطره‌انگیز این بازی و نقشه‌های بخش چندنفره‌ی آن هستند.  نحوه‌ی پیشرفت بازی‌باز در بخش چندنفره نیز دست‌خوش تغییراتی شده است و آیتم‌های خاصی از طریق امتیازات فصلی به شما تعلق خواهد گرفت. البته این تغییرات، بنا بر گفته‌ی استودیو ۳۴۳ اینداستریز پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای نیستند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید